Noorderkempen Inloggen Disclaimer Privacy

Namenlijst

Arendonk

Naam en voornaam Regiment Geboren op Overleden op
Brijs Pieter Frans C.I D.A.2 // 6de Linie ° 1893-07-01 + 1916-03-25
Cuylits Desire Corneel Olivier Helena 6de Divisie ° 1886-03-09 + 1918-08-16
De Bie Frans Felix 'Emiel' 4de lansiers / 4de eskadrons in Zelk ° 1889-02-08 + 1918-06-06
De Clerck François Joseph Arnold 6de linieregiment 5/2 ° 1882-04-02 + 1915-01-25
Etienne Leo Pierre Louis ° 1890-10-23 + 1914-10-23
Goris Jan Baptist 1ste Regiment ° 1893-02-09 + 1917-11-12
Kuypers Henricus Jacobus 1ste Grenadiers ° 1889-07-10 + 1915-04-09
Maes Josephus 6de en 16de Linieregiment ° 1894-03-18 + 1918-09-29
Maes Nicolaas Jozef 2de Linieregiment ° 1882-02-25 + 1918-11-14
Paeshuys August Jozef Grenadier ° 1893-09-27 + 1914-09-11
Peeters Augustinus 8ste Linieregiment ° 1895-10-12 + 1914-08-25
Segers Jan Baptist Artillerie ° 1879-12-14 + 1914-10-01
Van der Rest Georges 2de Karabiniers ° 1887-10-29 + 1914-10-25
Van Gisbergen Franciscus Joannes Albertus 5de Linie ° 1890-10-31 + 1914-09-11
Van Gorp Augustinus Clementius 7e linie regiment ° 1893-04-23 + 1914-10-21
Van Gorp Jan Baptist 11de Linie 2/III ° 1886-12-27 + 1914-08-06

Baarle-Hertog

Naam en voornaam Regiment Geboren op Overleden op
Van Dyck Emile Jacques Corneille 9 linie ° 1886-09-29 + 1916-05-12

Beerse

Naam en voornaam Regiment Geboren op Overleden op
Berckvens Josephus Augustus 5e Linieregiment ° 1894-08-29 + 1915-07-08
Berkvens Philemon ° 1888-03-06 + 1917-08-17
Canters Alfons Eerst in de 13e ligne, later in de 19e ligne ° 1896-08-05 + 2015-10-17
De Visscher Josephus Augustinus (Gustaaf) 11de linieregiment ° 1896-10-04 + 1916-07-19
Dewaele Hector Julius Cornelius 2e linieregiment ° 1890-06-14 + 1916-07-01
Gijsels Joannes Baptista 5e linieregiment ° 1890-12-04 + 1914-10-27
Loomans Joannes Franciscus 5de + 11de Linie ° 1889-02-02 + 1915-05-28
Monsieurs Isidoor Joseph Eugeen ° 1888-03-26 + 1919-10-17
Nees Alphonse Jean Baptiste 13e linieregiment ° 1886-01-08 + 1916-11-03
Proost Guilielmus Joseph 13de linieregiment, 6de compagnie ° 1896-07-26 + 1918-05-19
Torremans Auguste nr.5 ° 1895-06-30 + 1917-08-27
Van de Gender Jules ° 1895-02-25 + 1918-10-31
Van Ginneken Petrus (Pieter) ° 1891-10-06 + 1918-10-18
Van Loon Joseph Louis ° 1888-07-18 + 1970-01-01

Hoogstraten

Naam en voornaam Regiment Geboren op Overleden op
Adriaensen Jacques 4de divisie 7de ligne ° 1892-07-07 + 1915-06-09
Bergé Jacob Achtste Linieregiment ° 1892-08-14 + 1914-10-03
Bergé Willem II Batalion Genie ° 1896-05-19 + 1916-05-03
Bruurs Jan 8e linieregiment ° 1895-12-06 + 1914-10-20
Coertjens Jean 4e regiment jagers te paard; regiment artillerie 8 ° 1896-10-03 + 1918-11-01
Cox Louis 7de Linieregiment ° 1893-02-26 + 1914-09-19
Criem Victor Jules Celestin vijfde linieregiment ° 1887-11-12 + 1918-10-22
Cypers Godfried Theodoor Aloïs 3de Linie Regiment ° 1890-02-05 + 1914-09-30
de Bie Jan Frans Michiel Genie ° 1895-05-20 + 1915-11-05
De Bruyn Karel 5de Linieregiment ° 1879-02-06 + 1914-10-04
de Groot Jan Frans Antoon 9de Linieregiment ° 1891-08-18 + 1914-08-19
Embrechts Frans Jaak 10 de regiment, 11de linie nr. 4, stamboek 64798 ° 1886-12-03 + 1918-10-17
Gildemyn Jozef 2de regiment grenadiers ° 1888-03-28 + 1914-09-29
Govaerts Frans 5de Linie ° 1891-09-18 + 1914-10-29
Govers Franciscus ° 1891-08-12 + 1936-04-27
Horsten Jean (Jan) 2e regiment van de genie ° 1892-02-06 + 1918-11-23
Huybrechts Louis 6de Linieregiment ° 1892-11-25 + 1914-10-02
Jansen Jozef 2de Regiment Jagers te voet ° 1890-04-27 + 1914-10-04
Janssen Lambert 3 Genie 2/2 Compagnie Pioniers ° 1897-02-02 + 2016-01-23
Janssens De Vroom Jozef 7de linieregiment, 3de bataljon ° 1897-03-11 + 1914-10-05
Krols Lodewijk (Louis) 7de Linie ° 1889-07-20 + 1914-10-05
Lefebvre Fernand 2de Karabiniers ° 1887-07-31 + 1914-10-22
Noeyens Josephus Constantijn 2de Grenadiers ° 1888-05-25 + 1914-09-12
Rabaeys Adelson Jerôme 3de Linieregiment ° 1889-11-16 + 1914-10-24
Stoops Jan 1ste Karabiniers ° 1881-02-18 + 1914-12-21
Swaenen Francois Antoine 28ste linieregiment ° 1892-11-27 + 1914-08-26
Tackx Louis (Lodewijk) 19de linie ° 1893-12-10 + 1918-04-17
Van Eynde Karel 2de Karabiniers ° 1879-07-24 + 1914-11-01
Van Gils Adriaan 2de Linieregiment ° 1895-01-22 + 1915-06-05
Van Gils Albert 25ste Linie ° 1887-06-23 + 1918-11-24
Van Gils Jozef 3de Linie ° 1886-03-24 + 1915-05-06
Van Hoeck Franciscus Henricus Ludovicus Gidsen, T.ASS. ° 1876-05-18 + 1914-11-18
Van Tongerloo Willem Frans 'John' 9de Linieregiment ° 1892-04-21 + 1914-11-08
Verbinnen Joannes Andreas afwisselend ° 1880-10-16 + 1929-05-08
Verheyen Felix-Jacques 1e carabinier ° 1893-12-27 + 1914-08-25
Verhoeven Adriaan 11de Linieregiment ° 1888-01-24 + 1914-09-29
Vermeiren Jan 5de ° 1886-12-04 + 1917-12-27
Waterschoot Hector 3e linieregiment (1ste compagnie) ° 1894-10-25 + 1918-01-31
Wens Frans Marie Jan 1ste regiment van de zware artillerie ° 1899-09-04 + 1919-09-28

Kasterlee

Naam en voornaam Regiment Geboren op Overleden op
Biermans Franciscus Josephus 5e linieregiment ° 1888-04-05 + 1915-12-15
Borghs Augustinus Josephus 10e regiment artillerie ° 1886-04-01 + 1917-06-12
Derkinderen Carolus 2de regiment ° 1886-08-08 + 1914-09-27
Franck Adrianus Augustinus 1e regiment jagers te voet ° 1894-10-25 + 1917-01-28
Goossens Josephus 2de Linieregiment, 1ste Legerdivisie ° 1894-04-15 + 1915-08-01
Govaerts Petrus Josephus 5de Linieregiment ° 1885-02-15 + 1917-08-05
Hermans Carolus 8e linieregiment ° 1887-02-11 + 1918-10-31
Keustermans Ludovicus 5de Linie ° 1890-01-27 + 1914-10-24
Laenen Dominicus 1e regiment karabiniers ° 1893-09-30 + 1914-10-29
Leemans Henricus Leopoldus Antonius 12e linieregiment ° 1891-08-15 + 1914-10-23
Lens Ludovicus 5e linieregiment ° 1886-07-21 + 1914-11-01
Mertens Ludovicus Franciscus_2 9e – 15e – 3e regiment artillerie ° 1892-03-26 + 1918-10-18
Storms Joannes Franciscus ° 1893-05-29 + 1914-09-12

Merksplas

Naam en voornaam Regiment Geboren op Overleden op
De Graef Georges Leon Paul Ghislain 7° Linie ° 1897-06-01 + 1914-11-04
De Prins Gerard Vreemdelingenlegioen ° 1892-01-31 + 1918-04-27
Dedecker Franciscus Joannes 7° linie 5° companie ° 1891-09-06 + 1918-03-18
Dockx Karel Cornelis 8e linie ° 1893-09-01 + 1918-10-17
Eykens Albert Jan 12° Artillerie ° 1897-05-28 + 1918-11-10
Faes Pieter Jan 2de Karabiniers ° 1884-01-09 + 1914-10-22
Goemans Paul Marie-Louis 24°linie ° 1891-08-14 + 1918-10-01
Hillen Jacob (Jacques) Lodewijk 5° Linie ° 1893-05-05 + 1919-01-29
Jansen Joris Adriaan 6° Linie 1° Cie ° 1894-07-16 + 1918-10-15
Jespers Frans Alois 2° regiment Grenardiers ° 1893-07-08 + 1919-02-13
Marchand Victor Joseph Marie Ghislain 5de/25ste Linieregiment ° 1890-11-11 + 1914-08-26
Seuntjens Pierre 16 ° 1894-07-13 + 1917-10-23
Stockman Julianus Leopoldus 3de Linie ° 1891-04-18 + 1914-10-18
Van den Bergh Pieter Juliaan 5de Linieregiment ° 1895-12-02 + 1914-09-12
Van Den Heuvel Lodewijk (Louis) 11° Regiment ° 1893-05-16 + 1914-08-06
Van Es Gustaaf Lodewijk Maria 2° Artillerie ° 1896-08-29 + 1917-08-18
Van Gossum Charles Arnold 5°linie 25° Regiment ° 1890-04-30 + 1914-11-23
Weckx Louis 5de Linieregiment ° 1885-03-17 + 1914-10-23
Willemsen Carolus 5de Linieregiment ° 1884-05-05 + 1917-08-31
Wilmsen August 12de Linie ° 1892-03-13 + 1918-10-03

Oud-Turnhout

Naam en voornaam Regiment Geboren op Overleden op
Brijs Ludovico 10 Linieregiment 3-4 (12 Cie) ° 1890-02-02 + 1918-04-17
Cavents Baptista Joannes 8ste regiment Artillerie ° 1893-08-20 + 1918-10-01
Goris Amandus Josephus 7de Linieregiment 4de Compagnie 2de Bataljon ° 1887-12-21 + 1914-11-07
Goris Joannes Baptista 12 linieregiment 3de bataljon 4de compagnie ° 1884-12-20 + 1916-01-09
Gorris Joannes Franciscus Alphonsus/ Jan Frans 2de regiment carabiniers ° 1884-09-28 + 1918-03-09
Koyen Christiaan 8ste linieregiment 2de en 3de compagnie ° 1886-03-11 + 1914-08-23
Nuyens Antoon Lodewijk (Aloïs) 4de Regiment Artillerie - 64ste Batterij ° 1883-08-20 + 1918-10-12
Panis Fernandus Vestingsartillerie - 7de Bataljon ° 1880-10-06 + 1917-05-24
Van der Steen Henricus Fransiscus 5e linie (D N°61782/608) ° 1894-04-17 + 1918-10-14
Van Deun August 2° Gidsen ° 1896-10-20 + 1918-11-19
Van Dun Franciscus Josephus 7de Linieregiment ° 1888-03-10 + 1914-10-27
Van Ostade Franciscus Leopoldus 14de Liniegeriment ° 1894-03-17 + 1918-10-20
Verachtert Hendrik ( Henricus) 6de Linie ° 1889-04-03 + 1914-09-10
Verachtert Henricus 6de Linieregiment ° 1889-04-03 + 1914-09-10
Vercalsteren Josephus Ludovicus 12de linieregiment ° 1893-09-21 + 1919-03-15
Wilboorts Carolus 2e karabiniers (2e bataljon 1e compagnie) ° 1890-02-06 + 1916-01-24

Ravels

Naam en voornaam Regiment Geboren op Overleden op
Nuyts Joseph Aloïs (alias Joseph Albert) 7de Linie ° 1895-10-17 + 1916-05-05
Schijvers Eduard 6de Linie ° 1885-02-08 + 1919-02-19
Snijers Franciscus 24e linieregiment ° 1888-09-14 + 1918-06-03
Vaes Pieter Jaak Jan Rijkswacht te voet ° 1884-12-01 + 1915-04-22
Van Hees Jean Alexis 7de Linieregiment ° 1883-05-28 + 1918-10-31
Van Loon Louis 8ste Linie ° 1885-09-06 + 1914-08-23
Vandelaer Emile Alphonse A.F.L. = Artillerie Forteresse Liège ° 1888-09-21 + 1914-08-15
Verbeek Adriaan 22de Linieregiment ° 1888-03-02 + 1914-08-18
Wijgerde Petrus Cornelius Vitalis Maria 20ste Compagnie TAG of Travailleurs bij hulptroepe ° 1886-11-21 + 1918-03-22

Rijkevorsel

Naam en voornaam Regiment Geboren op Overleden op
Cox Jean-François 1ste granadiers ° 1893-03-03 + 1914-10-24
Debeer Corneel Alfons 2de bataljon, 5de linieregiment, 5de compagnie ° 1894-04-18 + 1915-12-30
Lauryssen Louis 12de Linieregiment ° 1893-05-05 + 1914-08-21
Rymenants Alfons August Arthur 12de Linieregiment ° 1893-09-17 + 1914-10-30
Van Dijck Adriaan Petrus Joannes 12e linie ° 1893-11-22 + 1914-08-08

Turnhout

Naam en voornaam Regiment Geboren op Overleden op
Horemans Jan Baptist Genie van de eerste legerdivisie ° 1892-07-23 + 1918-09-26
Senden Paulus Maria Franciscus 11e regiment, 5e divisie ° 1882-06-16 + 1914-10-22
Wagemans Jan Baptist Antoon eerste jager te voet ° 1885-10-20 + 1914-08-24
Aben Franciscus Cornelius 5de Linieregiment ° 1887-07-30 + 1914-10-25
Alders Jan Frans 2e jagers te voet (de etappetroepen) ° 1895-04-25 + 1918-10-24
Ambrosius Petrus 8ste Linie ° 1883-07-19 + 1914-08-23
Amelinckx Petrus Andreas 7ste linie ° 1893-01-29 + 1918-10-05
Andriesen Joannes Fransicus 1 carabinier ° 1894-02-26 + 1918-10-04
Antonissen Frans Ferdinand 11de linie ° 1897-01-25 + 1918-09-28
Bavelaar Léon 5de Genie ° 1892-02-26 + 1918-09-11
Berthels Petrus Ludovicus 16 Linieregiment 1/1 ° 1891-12-07 + 1918-02-28
Breugelmans Ludovicus Maria tweede jagers te voet ° 1889-12-18 + 1918-10-27
Bruyninckx Franciscus-Jacobus 15de linieregiment --> 1ste compagnie ° 1895-03-05 + 1918-03-25
Coët Cajetan 4e linie, 1ste bataljon, 1ste compagnie ° 1897-12-01 + 1916-09-17
Cornelissen Josephus Judocus 5de linieregiment, 2de bataljon, 2de compagnie ° 1889-08-21 + 1914-09-14
Corstiaensen Johannes Adrianus Maria 5de regiment jagers te voet ° 1895-06-19 + 1917-11-29
Coveliers Jan Frans Maria 7de artillerie ° 1893-01-06 + 1917-05-06
Cremers Ferdinand tweede linie ° 1890-07-16 + 1916-07-11
Croenen Constantinus Martinus 3e regiment 11e compagnie ° 1896-05-16 + 1918-09-05
Daems Alfons Frans Carabinier 2de bataljon 1ste compagnie 1913 ° 1890-09-07 + 1914-10-22
Daems Carolus Maria Antonius Josephus 5de linie-regiment, 2de bataljon ° 1890-03-23 + 1914-09-12
De Bruijn Hendrik Jozef 7de Linieregiment ° 1893-12-24 + 1914-10-28
de Fierlant Jan Aloïs Karel Antoon 10e linie, soldaat 1*, grenadier daarna 13e linie, ° 1891-07-22 + 1918-10-14
Deckx Joannes Frans 8ste Liie ° 1894-03-25 + 1918-05-05
Devet Josephus Theodorus Maria 2de Genie ° 1892-11-24 + 1918-10-14
Dierckx Ferdinand Gommaire 5de Linieregiment ° 1891-08-10 + 1914-08-25
Dierckx Jan Antoon 5de en 15de linieregiement ° 1891-06-13 + 1918-10-14
Dillen Augustinus Josephus 23ste linieregiment ° 1898-03-01 + 1919-04-23
Dilles Petrus Antonius 2de regiment Karabiniers- Wielrijders ° 1896-02-06 + 1918-05-30
Dirkx Joannes Leonardus 2e regiment, jagers te voet ° 1894-09-22 + 1918-06-23
Eelen Petrus Karel Lodewijk 8ste regiment ° 1891-01-18 + 1916-01-25
Embrechts Franciscus Ludovicus Derde regiment karabiniers ° 1889-12-15 + 1918-10-30
Evers Emilius Joannes Derde linie ° 1890-12-13 + 1918-09-28
Geboes Frans Jan Maria 4de linieregiment 1/1 Bataljon van de 1 compagnie ° 1894-04-07 + 1917-07-05
Geerts Adriaan Petrus Joannes 10e ligne ° 1888-03-22 + 1918-06-12
Gorremans Jan Baptist 12de linieregiment ° 1887-10-10 + 1918-09-30
Hendrickx Jan Baptiste 2de linie ° 1884-07-12 + 1918-11-14
Hulselmans Petrus Franciscus Vierde Linie ° 1886-10-21 + 1914-08-26
Huybrechts Ludovicus Jan Frans Jozef 1ste legerdivisie, 3de linieregiment, 3de batal ° 1892-08-19 + 1918-03-21
Maes Victor 8e linie ° 1887-02-19 + 1914-10-07
Matheussen Ludovicus (Louis) 1ste regiment R.A.L ° 1894-03-24 + 1917-12-03
Meeuwes Jan Baptist Corneel 6de divisie van de fietsers ° 1897-01-04 + 1918-10-01
Melis Louis Henry 6e linie ° 1892-06-22 + 1914-08-26
Moers Petrus Johannes Josephus 1ste divisie, de 2de linie en het 3de bataljon ° 1896-06-14 + 1918-08-30
Prinsen Theodorus Franciscus Carolus 9de linieregiment, 5de compagnie ° 1890-11-29 + 1918-04-17
Proost Ludovicus (Lodewijk) 4e regiment - genie 2e compagnie ° 1898-02-17 + 1917-04-16
Reniers Franciscus Maria 6 D.A./ 1 Cie ° 1894-09-21 + 1918-10-03
Reyniers Josephus 6e linie, 3e bataljon ° 1891-03-28 + 1914-09-10
Seuntjes Petrus 16e linie ° 1894-07-13 + 1917-10-17
Somers Ludovicus Adolphus Emilius Léon Maria Somers 2e divisie, 6e linie ° 1895-08-01 + 1916-06-21
Stymans Jozef Jan Leo Maria 7de linieregiment ° 1893-03-31 + 1914-10-05
Thys Joannes Baptista Cornelius 7e Régiment de Linge/ Linieregiment cyclisme ° 1895-03-06 + 1915-10-24
Tubbax Jozef Jan Maria 13de l. 4de com. , 19de l. 9de com. , 16de l. art. ° 1893-09-11 + 1918-10-10
Van de Plas Joannes Albertus 12de regiment 2de bataljon 2de compagnie ° 1882-02-02 + 1918-11-05
Van Dender Cornelius Aloïsius vierde divisie genie ° 1883-09-16 + 1915-03-25
Van Deun Karel 1ste Regiment 6de divisie ° 1884-05-11 + 1915-10-23
Van Gompel Petrus Joannes Marie 7de Linieregiment ° 1890-03-13 + 1915-06-20
Van Goubergen Petrus Josephus (Jozef) 4e divisie, 1e bn, 7e linieregiment, 2e cie ° 1886-04-20 + 1918-11-01
van Heertum Joannes Josephus Maria 3e Regiment van de Jagers te Voet ° 1896-05-05 + 1915-05-13
Van Laer Carolus 6de regiment ° 1883-06-28 + 1914-10-25
Van Laerhoven Jozef Joannes Maria 1e carabiniers ° 1880-09-10 + 1915-06-12
Van Loon Henri 1 Grenadiers, 1Bn (1Cie) ° 1887-09-06 + 1914-08-26
Van Opstal Alfons Jan Louis 7de regiment ° 0188-01-30 + 1918-05-12
Verheyen Josephus Adrianus Antonius 1 ste regiment ° 1888-04-04 + 1918-11-10
Verrees Jozef Alexis Maria Antonius 1ste regiment ° 1891-10-27 + 1916-11-06
Wijgers Carolus Ludovicus vanaf 24-04-1915 naar de 3de jagers te voet ° 1889-03-27 + 1916-01-02
Wouters Jacobus Frans Lodewijk 1e regiment van de gidsen, 3e escadron ° 1892-08-26 + 1914-08-17

Vosselaar

Naam en voornaam Regiment Geboren op Overleden op
Mertens Ludovicus Franciscus_1 3de Regiment Artillerie, 3de Legerdivisie ° 1892-03-26 + 1918-10-18
Van Hoof Franciscus A.F.A. Vestingsartillerie ° 1879-11-06 + 1914-10-05
  • Belgisch bezettingsleger Stadarchief
  • Belgisch bezettingsleger soldaat Kenis Stadsarchie
  • Belgische vrijwilligers Stadsarchief
  • Soldaten op tocht Stadsarchief
  • test stadsarchief begrafenis

Zoeken naar soldaten

help ons

Hoe kan ik bijdragen?

Wanneer u in het bezit bent van originele documenten en/of foto's in verband met soldaten uit Wereldoorlog I? Neem dan contact op via het online contactformulier.

© 2013 Kempense Klaprozen - alle rechten voorbehouden Mixed by Aroma Communicatie.