Noorderkempen Inloggen Disclaimer Privacy

Soldaten

 Horemans Jan Baptist
Horemans Jan Baptist

Genie van de eerste legerdivisie

° 1892-07-23

+ 1918-09-26

 Senden Paulus Maria Franciscus
Senden Paulus Maria Franciscus

11e regiment, 5e divisie

° 1882-06-16

+ 1914-10-22

 Van Opstal Ludovicus
Van Opstal Ludovicus

1ste linie/ 15de Cie

° 1895-04-12

+ 1915-07-21

 Wagemans Jan Baptist Antoon
Wagemans Jan Baptist Antoon

eerste jager te voet

° 1885-10-20

+ 1914-08-24

Aben Franciscus Cornelius
Aben Franciscus Cornelius

5de Linieregiment

° 1887-07-30

+ 1914-10-25

Adriaensen Jacques
Adriaensen Jacques

4de divisie 7de ligne

° 1892-07-07

+ 1915-06-09

Adriaensen Josephus
Adriaensen Josephus

12de en 6de Linie

° 1894-12-16

+ 1918-10-14

Aerts Carolus Maria Josephus
Aerts Carolus Maria Josephus

7de Linieregiment

° 1893-11-08

+ 1916-05-31

Aerts Jan Louis Corneel
Aerts Jan Louis Corneel

10de Linieregiment 4de Bataillon, 1ste compagnie

° 1890-08-24

+ 1916-01-19

Aerts Petrus
Aerts Petrus

8ste Linie

° 1892-01-02

+ 1918-10-20

Alders Jan Frans
Alders Jan Frans

2e jagers te voet (de etappetroepen)

° 1895-04-25

+ 1918-10-24

Ambrosius Petrus
Ambrosius Petrus

8ste Linie

° 1883-07-19

+ 1914-08-23

Amelinckx Petrus Andreas
Amelinckx Petrus Andreas

7ste linie

° 1893-01-29

+ 1918-10-05

Andriesen Joannes Fransicus
Andriesen Joannes Fransicus

1 carabinier

° 1894-02-26

+ 1918-10-04

Antonissen  Frans Ferdinand
Antonissen Frans Ferdinand

11de linie

° 1897-01-25

+ 1918-09-28

Bavelaar Léon
Bavelaar Léon

5de Genie

° 1892-02-26

+ 1918-09-11

Bayens Louis
Bayens Louis

6de linieregiment

° 1884-12-25

+ 1914-10-09

Berckvens Jozef August
Berckvens Jozef August

5de Linie

° 1894-08-29

+ 1915-07-08

Bergé Jacob
Bergé Jacob

Achtste Linieregiment

° 1892-08-14

+ 1914-10-03

Bergé Willem
Bergé Willem

II Batalion Genie

° 1896-05-19

+ 1916-05-03

Berkvens Philemon
Berkvens Philemon

° 1888-03-06

+ 1917-08-17

Berthels Petrus Ludovicus
Berthels Petrus Ludovicus

16 Linieregiment 1/1

° 1891-12-07

+ 1918-02-28

Biermans Franciscus Josephus
Biermans Franciscus Josephus

5e linieregiment

° 1888-04-05

+ 1915-12-15

Borghs Augustinus Josephus
Borghs Augustinus Josephus

10e regiment artillerie

° 1886-04-01

+ 1917-06-12

Borgmans Augustinus Leo
Borgmans Augustinus Leo

8ste Linie

° 1891-09-14

+ 1919-02-21

Braspenning Franciscus
Braspenning Franciscus

brancardier in 8ste Linie

° 1880-09-24

+ 1915-12-19

Breugelmans Ludovicus Maria
Breugelmans Ludovicus Maria

tweede jagers te voet

° 1889-12-18

+ 1918-10-27

Brijs Ludovico
Brijs Ludovico

10 Linieregiment 3-4 (12 Cie)

° 1890-02-02

+ 1918-04-17

Brijs Pieter Frans
Brijs Pieter Frans

C.I D.A.2 // 6de Linie

° 1893-07-01

+ 1916-03-25

Broekmans Franciscus Joannes
Broekmans Franciscus Joannes

6de Linie

° 1892-05-30

+ 1918-10-14

Bruurs Jan
Bruurs Jan

8e linieregiment

° 1895-12-06

+ 1914-10-20

Bruyninckx Franciscus-Jacobus
Bruyninckx Franciscus-Jacobus

15de linieregiment --> 1ste compagnie

° 1895-03-05

+ 1918-03-25

Canters Alfons
Canters Alfons

13de en 19de Linie

° 1896-08-05

+ 1918-10-17

Cavents Baptista Joannes
Cavents Baptista Joannes

8ste regiment Artillerie

° 1893-08-20

+ 1918-10-01

Claes Josephus Martinus
Claes Josephus Martinus

3de(of 4de) en 22ste Linie

° 1893-04-05

+ 1918-11-17

Claesens Cornelius
Claesens Cornelius

6de Linieregiment

° 1890-01-07

+ 1914-09-10

Claessen/ Claessens Pieter Jan
Claessen/ Claessens Pieter Jan

2de linieregiment, 9de compagnie

° 1894-03-17

+ 1917-11-07

Coët Cajetan
Coët Cajetan

4e linie, 1ste bataljon, 1ste compagnie

° 1897-12-01

+ 1916-09-17

Coertjens Jean
Coertjens Jean

4e regiment jagers te paard; regiment artillerie 8

° 1896-10-03

+ 1918-11-01

Cornelissen Josephus Judocus
Cornelissen Josephus Judocus

5de linieregiment, 2de bataljon, 2de compagnie

° 1889-08-21

+ 1914-09-14

Corstiaensen  Johannes Adrianus Maria
Corstiaensen Johannes Adrianus Maria

5de regiment jagers te voet

° 1895-06-19

+ 1917-11-29

Coveliers Jan Frans Maria
Coveliers Jan Frans Maria

7de artillerie

° 1893-01-06

+ 1917-05-06

Cox Jean-François
Cox Jean-François

1ste granadiers

° 1893-03-03

+ 1914-10-24

Cox Louis
Cox Louis

7de Linieregiment

° 1893-02-26

+ 1914-09-19

Cremers Ferdinand
Cremers Ferdinand

tweede linie

° 1890-07-16

+ 1916-07-11

Criem Victor Jules Celestin
Criem Victor Jules Celestin

vijfde linieregiment

° 1887-11-12

+ 1918-10-22

Croenen Constantinus Martinus
Croenen Constantinus Martinus

3e regiment 11e compagnie

° 1896-05-16

+ 1918-09-05

crokaert Johannes Livinus
crokaert Johannes Livinus

2de jagers te voet

° 1884-04-09

+ 1914-08-26

Cuylaerts Henri
Cuylaerts Henri

16de Linieregiment, Strijdmacht A.B.L.

° 1890-04-19

+ 1918-10-24

Cuylaerts Henri
Cuylaerts Henri

16de Linieregiment, Strijdmacht A.B.L.

° 1890-04-19

+ 1918-10-24

Cuylits Desire Corneel Olivier Helena
Cuylits Desire Corneel Olivier Helena

6de Divisie

° 1886-03-09

+ 1918-08-16

Cypers Godfried Theodoor Aloïs
Cypers Godfried Theodoor Aloïs

3de Linie Regiment

° 1890-02-05

+ 1914-09-30

Daems Alfons Frans
Daems Alfons Frans

Carabinier 2de bataljon 1ste compagnie 1913

° 1890-09-07

+ 1914-10-22

Daems Carolus Maria Antonius Josephus
Daems Carolus Maria Antonius Josephus

5de linie-regiment, 2de bataljon

° 1890-03-23

+ 1914-09-12

De Bie Frans Felix 'Emiel'
De Bie Frans Felix 'Emiel'

4de lansiers / 4de eskadrons in Zelk

° 1889-02-08

+ 1918-06-06

de Bie Jan Frans Michiel
de Bie Jan Frans Michiel

Genie

° 1895-05-20

+ 1915-11-05

De Bie Petrus
De Bie Petrus

2de Jagers te Voet

° 1891-05-01

+ 1914-10-05

De Bruyn Hendrik Jozef
De Bruyn Hendrik Jozef

7de Linieregiment

° 1893-12-24

+ 1914-10-28

De Bruyn Karel
De Bruyn Karel

5de Linieregiment

° 1879-02-06

+ 1914-10-04

De Clerck François Joseph Arnold
De Clerck François Joseph Arnold

6de linieregiment 5/2

° 1882-04-02

+ 1915-01-25

de Fierlant  Jan Aloïs Karel Antoon
de Fierlant Jan Aloïs Karel Antoon

10e linie, soldaat 1*, grenadier daarna 13e linie,

° 1891-07-22

+ 1918-10-14

De Graef    Georges Leon Paul Ghislain
De Graef Georges Leon Paul Ghislain

7° Linie

° 1897-06-01

+ 1914-11-04

de Groot Jan Frans Antoon
de Groot Jan Frans Antoon

9de Linieregiment

° 1891-08-18

+ 1914-08-19

De Prins Adriaan
De Prins Adriaan

2de bataljon, 4de karabiniers, 7de compagnie

° 1893-08-19

+ 1918-09-29

De Prins Gerard
De Prins Gerard

Vreemdelingenlegioen

° 1892-01-31

+ 1918-04-27

De Visscher Joseph Augustinus (Gustaaf)
De Visscher Joseph Augustinus (Gustaaf)

11de Linie

° 1896-10-04

+ 1916-07-19

De Volder Joannes Josephus
De Volder Joannes Josephus

11de Linieregiment

° 1893-03-18

+ 1914-11-02

Debeer Corneel Alfons
Debeer Corneel Alfons

2de bataljon, 5de linieregiment, 5de compagnie

° 1894-04-18

+ 1915-12-30

Deckx Joannes Frans
Deckx Joannes Frans

8ste Liie

° 1894-03-25

+ 1918-05-05

Dedecker Franciscus Joannes
Dedecker Franciscus Joannes

7° linie 5° companie

° 1891-09-06

+ 1918-03-18

Derkinderen Carolus
Derkinderen Carolus

2de regiment

° 1886-08-08

+ 1914-09-27

Devet Josephus Theodorus Maria
Devet Josephus Theodorus Maria

2de Genie

° 1892-11-24

+ 1918-10-14

Dewaele Hector Julius Cornelius
Dewaele Hector Julius Cornelius

2e linieregiment

° 1890-06-14

+ 1916-07-01

Dieltiens Joannes Jacobus
Dieltiens Joannes Jacobus

12de Linie

° 1893-04-13

+ 1914-12-18

Dierckx Ferdinand Gommaire
Dierckx Ferdinand Gommaire

5de Linieregiment

° 1891-08-10

+ 1914-08-25

Dierckx Jan Antoon
Dierckx Jan Antoon

5de en 15de linieregiement

° 1891-06-13

+ 1918-10-14

Dierckx Josephus Arthur Gregorius
Dierckx Josephus Arthur Gregorius

5de Lansiers en Karabiniers-Wielrijders

° 1893-09-23

+ 1917-06-07

Dillen Augustinus Josephus
Dillen Augustinus Josephus

23ste linieregiment

° 1898-03-01

+ 1919-04-23

Dilles Petrus Antonius
Dilles Petrus Antonius

2de regiment Karabiniers- Wielrijders

° 1896-02-06

+ 1918-05-30

Dirkx  Joannes Leonardus
Dirkx Joannes Leonardus

2e regiment, jagers te voet

° 1894-09-22

+ 1918-06-23

Dockx Henricus Ludovicus
Dockx Henricus Ludovicus

7de Linie

° 1891-10-14

+ 1914-10-05

Dockx Karel Cornelis
Dockx Karel Cornelis

8e linie

° 1893-09-01

+ 1918-10-17

Dufraing Emiel Jan Karel
Dufraing Emiel Jan Karel

Artillerie (A.F.A. e.a.)

° 1895-09-08

+ 1918-01-29

Eelen Petrus Karel Lodewijk
Eelen Petrus Karel Lodewijk

8ste regiment

° 1891-01-18

+ 1916-01-25

Embrechts Franciscus Ludovicus
Embrechts Franciscus Ludovicus

Derde regiment karabiniers

° 1889-12-15

+ 1918-10-30

Embrechts Frans Jaak
Embrechts Frans Jaak

10 de regiment, 11de linie nr. 4, stamboek 64798

° 1886-12-03

+ 1918-10-17

Emsens Paul Léon Marie
Emsens Paul Léon Marie

C.T. motocyclistes

° 1893-09-01

+ 1916-07-01

Etienne Leo Pierre Louis
Etienne Leo Pierre Louis

5de Linie

° 1890-10-23

+ 1914-10-23

Evers Emilius Joannes
Evers Emilius Joannes

Derde linie

° 1890-12-13

+ 1918-09-28

Eykens Albert  Jan
Eykens Albert Jan

12° Artillerie

° 1897-05-28

+ 1918-11-10

Eykens Florentinus Carolus
Eykens Florentinus Carolus

7de Linieregiment

° 1893-08-10

+ 1914-10-06

Faes Pieter Jan
Faes Pieter Jan

2de Karabiniers

° 1884-01-09

+ 1914-10-22

Fockaert Jan Pieter
Fockaert Jan Pieter

7de Linie

° 1890-01-12

+ 1915-04-05

Franck Adrianus Augustinus
Franck Adrianus Augustinus

1e regiment jagers te voet

° 1894-10-25

+ 1917-01-28

Fransen Henricus Aloysius
Fransen Henricus Aloysius

8ste Linie Vesting

° 1883-12-02

+ 1914-08-31

Fransen Leo Constant Pieter Jan
Fransen Leo Constant Pieter Jan

5de Linie

° 1894-06-11

+ 1917-10-29

Gabriëls Alfons
Gabriëls Alfons

5de Linieregiment

° 1894-11-27

+ 1915-06-12

Geboes Frans Jan Maria
Geboes Frans Jan Maria

4de linieregiment 1/1 Bataljon van de 1 compagnie

° 1894-04-07

+ 1917-07-05

Geerts Adriaan Petrus Joannes
Geerts Adriaan Petrus Joannes

10e ligne

° 1888-03-22

+ 1918-06-12

Gijsels Joannes Baptista
Gijsels Joannes Baptista

5e linieregiment

° 1890-12-04

+ 1914-10-27

Gildemyn Jozef
Gildemyn Jozef

2de regiment grenadiers

° 1888-03-28

+ 1914-09-29

Goelen Adrianus Josephus Cornelius Maria
Goelen Adrianus Josephus Cornelius Maria

14de Linieregiment en 3de Compagnie

° 2017-06-29

+ 1918-10-03

Goemans Paul Marie-Louis
Goemans Paul Marie-Louis

24°linie

° 1891-08-14

+ 1918-10-01

Goetschalckx Constant
Goetschalckx Constant

12de Linie

° 1894-01-13

+ 1915-10-04

Goossens Josephus
Goossens Josephus

2de Linieregiment, 1ste Legerdivisie

° 1894-04-15

+ 1915-08-01

Goris Amandus Josephus
Goris Amandus Josephus

7de Linieregiment 4de Compagnie 2de Bataljon

° 1887-12-21

+ 1914-11-07

Goris Jan Baptist
Goris Jan Baptist

1ste Regiment

° 1893-02-09

+ 1917-11-12

Goris Joannes Baptista
Goris Joannes Baptista

12 linieregiment 3de bataljon 4de compagnie

° 1884-12-20

+ 1916-01-09

Goris Martin
Goris Martin

23e linieregim., 1e divisie, 1e bataillon, 3e comp

° 1891-07-22

+ 1933-10-11

Gorremans Jan Baptist
Gorremans Jan Baptist

12de linieregiment

° 1887-10-10

+ 1918-09-30

Gorris Joannes Franciscus Alphonsus/ Jan Frans
Gorris Joannes Franciscus Alphonsus/ Jan Frans

2de regiment carabiniers

° 1884-09-28

+ 1918-03-09

Govaerts Adriaan Francis
Govaerts Adriaan Francis

C.I.A.X

° 1889-05-31

+ 1918-08-10

Govaerts Frans
Govaerts Frans

5de Linie

° 1891-09-18

+ 1914-10-29

Govaerts  Petrus Josephus
Govaerts Petrus Josephus

5de Linieregiment

° 1885-02-15

+ 1917-08-05

Govers Franciscus
Govers Franciscus

° 1891-08-12

+ 1936-04-27

Grauwels Petrus Victor
Grauwels Petrus Victor

génie 5 D.A.

° 1891-05-03

+ 1915-06-29

Haesendonckx Hieronymus Adriaan
Haesendonckx Hieronymus Adriaan

1ste grenadier

° 1893-08-02

+ 1914-10-24

Havermans Lodewijk Corneel
Havermans Lodewijk Corneel

3de regiment Karabiniers

° 1894-11-10

+ 1918-03-23

Hendrickx Jan Baptiste
Hendrickx Jan Baptiste

2de linie

° 1884-07-12

+ 1918-11-14

Hermans Alfons Franciscus
Hermans Alfons Franciscus

5de Lansiers

° 1889-03-19

+ 1915-11-13

Hermans Carolus
Hermans Carolus

8e linieregiment

° 1887-02-11

+ 1918-10-31

Hermans Jakob Emiel Aloïs
Hermans Jakob Emiel Aloïs

12de en 6de Linieregiment

° 1894-03-16

+ 1918-05-27

Hillen Jacob (Jacques)  Lodewijk
Hillen Jacob (Jacques) Lodewijk

5° Linie

° 1893-05-05

+ 1919-01-29

Horsten Jean (Jan)
Horsten Jean (Jan)

2e regiment van de genie

° 1892-02-06

+ 1918-11-23

Hoymans  Alphons Ludovicus
Hoymans Alphons Ludovicus

jagers te voet

° 1895-04-25

+ 1918-10-06

Hulselmans Petrus Franciscus
Hulselmans Petrus Franciscus

Vierde Linie

° 1886-10-21

+ 1914-08-26

Huybrechts Louis
Huybrechts Louis

6de Linieregiment

° 1892-11-25

+ 1914-10-02

Huybrechts Ludovicus Jan Frans Jozef
Huybrechts Ludovicus Jan Frans Jozef

1ste legerdivisie, 3de linieregiment, 3de batal

° 1892-08-19

+ 1918-03-21

Jansen  Jan Karel ( Joannes Carolus)
Jansen Jan Karel ( Joannes Carolus)

12de Linie, 3de compagnie

° 1893-03-05

+ 1914-04-29

Jansen Joannes Franciscus
Jansen Joannes Franciscus

5de Linie

° 1888-11-14

+ 1915-06-29

Jansen Joris Adriaan
Jansen Joris Adriaan

6° Linie 1° Cie

° 1894-07-16

+ 1918-10-15

Jansen Jozef
Jansen Jozef

2de Regiment Jagers te voet

° 1890-04-27

+ 1914-10-04

Janssen Lambert
Janssen Lambert

3 Genie 2/2 Compagnie Pioniers

° 1897-02-02

+ 2016-01-23

Janssens Josephus Cornelius Maria
Janssens Josephus Cornelius Maria

8 linie 4 D.A.

° 1891-03-07

+ 1916-03-10

Janssens Josephus Gustavus
Janssens Josephus Gustavus

1ste Bataljon, zesde compagnie, derde karabiniers

° 1894-02-23

+ 1918-03-18

Janssens De Vroom Jozef
Janssens De Vroom Jozef

7de linieregiment, 3de bataljon

° 1897-03-11

+ 1914-10-05

Jespers Frans Alois
Jespers Frans Alois

2° regiment Grenardiers

° 1893-07-08

+ 1919-02-13

Kelders Henricus Franciscus
Kelders Henricus Franciscus

21e linieregiment

° 1897-11-08

+ 1917-01-18

Keustermans Louis (Ludovicus)
Keustermans Louis (Ludovicus)

5de linieregiment

° 1890-01-27

+ 1914-10-24

Keustermans Ludovicus
Keustermans Ludovicus

5de Linie

° 1890-01-27

+ 1914-10-24

Koyen Christiaan
Koyen Christiaan

8ste linieregiment 2de en 3de compagnie

° 1886-03-11

+ 1914-08-23

Krols Lodewijk (Louis)
Krols Lodewijk (Louis)

7de Linie

° 1889-07-20

+ 1914-10-05

Krynen Adrianus Franciscus
Krynen Adrianus Franciscus

4de artillerie

° 1898-09-14

+ 1918-10-31

Kuypers Henricus Jacobus
Kuypers Henricus Jacobus

1ste Grenadiers

° 1889-07-10

+ 1915-04-09

Laenen Dominicus
Laenen Dominicus

1e regiment karabiniers

° 1893-09-30

+ 1914-10-29

Lambrechts Henri Edmond
Lambrechts Henri Edmond

tweede linie

° 1883-09-17

+ 1919-03-14

Lauryssen Louis
Lauryssen Louis

12de Linieregiment

° 1893-05-05

+ 1914-08-21

Leemans Henricus Leopoldus Antonius
Leemans Henricus Leopoldus Antonius

12e linieregiment

° 1891-08-15

+ 1914-10-23

Lefebvre Fernand
Lefebvre Fernand

2de Karabiniers

° 1887-07-31

+ 1914-10-22

Lenders (Linders) Frans Jozef
Lenders (Linders) Frans Jozef

5de Linie

° 1894-02-19

+ 1917-06-14

Lens Ludovicus
Lens Ludovicus

5e linieregiment

° 1886-07-21

+ 1914-11-01

Leppens Adrianus Augustinus
Leppens Adrianus Augustinus

11de Linie

° 1894-01-11

+ 1916-02-12

Lodewyckx Franciscus Josephus
Lodewyckx Franciscus Josephus

5de divisie-genie 2de compagnie

° 1890-09-10

+ 1914-09-22

Loomans Joannes Franciscus
Loomans Joannes Franciscus

11de Linie

° 1889-02-18

+ 1915-05-29

Loots Franciscus Joannes
Loots Franciscus Joannes

23ste en 4de Linieregiment

° 1893-06-24

+ 1918-07-28

Maes Henricus Maria
Maes Henricus Maria

4e régiment du génie

° 1895-06-05

+ 1918-09-24

Maes Joannes Henricus
Maes Joannes Henricus

9de Linieregiment

° 1893-10-20

+ 1921-07-16

Maes Joseph Adrianus
Maes Joseph Adrianus

3de en 13de Linieregiment

° 1895-07-03

+ 1918-05-11

Maes Josephus
Maes Josephus

6de en 16de Linieregiment

° 1894-03-18

+ 1918-09-29

Maes Nicolaas Jozef
Maes Nicolaas Jozef

2e linie 6e bataillon 1e compagnie

° 1882-06-25

+ 1918-11-14

Maes Nicolaas Jozef
Maes Nicolaas Jozef

2de Linieregiment

° 1882-02-25

+ 1918-11-14

Maes Victor
Maes Victor

8e linie

° 1887-02-19

+ 1914-10-07

Marchand Victor Joseph Marie Ghislain
Marchand Victor Joseph Marie Ghislain

5de/25ste Linieregiment

° 1890-11-11

+ 1914-08-26

Matheussen Ludovicus (Louis)
Matheussen Ludovicus (Louis)

1ste regiment R.A.L

° 1894-03-24

+ 1917-12-03

Matthieu August Emiel Ghislain Joseph
Matthieu August Emiel Ghislain Joseph

Grenadiers

° 1895-03-08

+ 1915-05-05

Meeuwes Jan Baptist Corneel
Meeuwes Jan Baptist Corneel

6de divisie van de fietsers

° 1897-01-04

+ 1918-10-01

Meeuwesen Adriaan
Meeuwesen Adriaan

6de Linieregiment

° 1892-04-22

+ 1919-03-23

Melis Cornelius
Melis Cornelius

5de

° 2018-09-04

+ 1914-08-26

Melis Jean François
Melis Jean François

4 Bn. 2de jagers te voet 4/3 (15 Cie)

° 1896-10-31

+ 1916-04-27

Melis Louis Henry
Melis Louis Henry

6e linie

° 1892-06-22

+ 1914-08-26

Mercie Karel Louis
Mercie Karel Louis

1ste Regiment Karabiniers

° 1893-02-20

+ 1918-10-27

Mertens Frans
Mertens Frans

9de Linie

° 1885-02-16

+ 1920-05-18

Mertens Guilliaume  (Wilhelm)
Mertens Guilliaume (Wilhelm)

7° Linie

° 1891-12-16

+ 1916-06-20

Mertens Ludovicus Franciscus_1
Mertens Ludovicus Franciscus_1

3de Regiment Artillerie, 3de Legerdivisie

° 1892-03-26

+ 1918-10-18

Mertens Ludovicus Franciscus_2
Mertens Ludovicus Franciscus_2

9e – 15e – 3e regiment artillerie

° 1892-03-26

+ 1918-10-18

Meulemans Joannes Franciscus
Meulemans Joannes Franciscus

8ste Linie

° 1887-08-26

+ 1916-02-23

Meuris Pierre (Petrus)
Meuris Pierre (Petrus)

1° Reg. Grenadiers

° 1895-02-01

+ 1918-05-28

Michielsen Lodewijk
Michielsen Lodewijk

5de Linieregiment

° 1889-02-11

+ 1915-01-30

Moers Petrus Johannes Josephus
Moers Petrus Johannes Josephus

1ste divisie, de 2de linie en het 3de bataljon

° 1896-06-14

+ 1918-08-30

Monsieurs Isidoor Joseph Eugeen
Monsieurs Isidoor Joseph Eugeen

° 1888-03-26

+ 1919-10-17

Moonen Cornelis Lodewijk
Moonen Cornelis Lodewijk

1ste regiment Grenadiers

° 1894-04-17

+ 1918-03-10

Moonen Jan Baptist
Moonen Jan Baptist

4e regiment jagers te voet, 2e karabiniers

° 1884-04-10

+ 1917-11-10

Moonen Raoul Pieter Gaston
Moonen Raoul Pieter Gaston

16de Linieregiment

° 1894-10-23

+ 1918-09-29

Nees Alphonse Jean Baptiste
Nees Alphonse Jean Baptiste

13e linieregiment

° 1886-01-08

+ 1916-11-03

Noeyens Josephus Constantijn
Noeyens Josephus Constantijn

2de Grenadiers

° 1888-05-25

+ 1914-09-12

Nooytens Gustave Aloïse Alphonse
Nooytens Gustave Aloïse Alphonse

3° Jagers te voet

° 1895-05-03

+ 1919-02-15

Nuyens Antoon Lodewijk (Aloïs)
Nuyens Antoon Lodewijk (Aloïs)

4de Regiment Artillerie - 64ste Batterij

° 1883-08-20

+ 1918-10-12

Nuyts Joannes Baptist
Nuyts Joannes Baptist

13de en 19de Linieregiment

° 1895-02-07

+ 1918-09-29

Nuyts Jules
Nuyts Jules

5e Linieregiment (2e Legerdivisie)

° 1892-03-25

+ 1914-08-26

Oeyen Jozef
Oeyen Jozef

7de Linieregiment

° 1887-08-05

+ 1917-08-09

Ooms Jakob Alfons
Ooms Jakob Alfons

5de Linie

° 1890-09-30

+ 1915-07-24

Oris Jan Lodewijk
Oris Jan Lodewijk

7e linieregiment, 7e compagnie

° 1891-08-02

+ 1918-09-30

Paeshuys August Jozef
Paeshuys August Jozef

Grenadier

° 1893-09-27

+ 1914-09-12

Panis Fernandus
Panis Fernandus

Vestingsartillerie - 7de Bataljon

° 1880-10-06

+ 1917-05-24

Panis Ludovicus / Lodewijk
Panis Ludovicus / Lodewijk

6de Linieregiment

° 1892-08-16

+ 1914-08-27

Peenen Leon Joseph
Peenen Leon Joseph

2de Karabiniers

° 1897-06-10

+ 1916-01-06

Peers Antoon Lodewijk Maria
Peers Antoon Lodewijk Maria

7de Linieregiment

° 1890-12-16

+ 1917-08-05

Peeters August
Peeters August

8ste Linieregiment

° 1895-10-12

+ 1914-08-25

Peeters Eduard Karel Antoon
Peeters Eduard Karel Antoon

5de regiment Lanciers

° 1893-06-12

+ 1920-11-28

Peeters Martinus Maria
Peeters Martinus Maria

11de Linieregiment

° 1889-09-23

+ 1916-02-12

Peeters Petrus Alphonsus
Peeters Petrus Alphonsus

14de linieregiment

° 1895-08-10

+ 1915-11-02

Pelckmans Jozef Antoon Lodewijk
Pelckmans Jozef Antoon Lodewijk

1ste regiment grenadiers

° 1895-10-05

+ 1915-08-28

Pijnenborg Adrien  (Adriaan)
Pijnenborg Adrien (Adriaan)

1° Regiment Carabiniers

° 1879-10-06

+ 1918-07-26

Pirron Rijkaard
Pirron Rijkaard

Rijkswacht te voet

° 1873-01-03

+ 1915-04-22

Prinsen Theodorus Franciscus Carolus
Prinsen Theodorus Franciscus Carolus

9de linieregiment, 5de compagnie

° 1890-11-29

+ 1918-04-17

Proost Ludovicus (Lodewijk)
Proost Ludovicus (Lodewijk)

4e regiment - genie 2e compagnie

° 1898-02-17

+ 1917-04-16

Proost Wilhelm Joseph
Proost Wilhelm Joseph

13de Linie

° 1896-07-26

+ 1918-05-19

Rabaeys Adelson Jerôme
Rabaeys Adelson Jerôme

3de Linieregiment

° 1889-11-16

+ 1914-10-24

Raes Guilielmus
Raes Guilielmus

Rijkswacht te voet

° 1883-03-10

+ 1918-10-27

Reniers  Franciscus Maria
Reniers Franciscus Maria

6 D.A./ 1 Cie

° 1894-09-21

+ 1918-10-03

Reyniers Josephus
Reyniers Josephus

6e linie, 3e bataljon

° 1891-03-28

+ 1914-09-10

Roymans Désiré Josephus
Roymans Désiré Josephus

3de Lansiers/Vervoerkorps

° 1888-09-18

+ 1915-02-12

Rymenants Alfons August Arthur
Rymenants Alfons August Arthur

12de Linieregiment

° 1893-09-17

+ 1914-10-30

Schalckx Joannes Baptista Aloysius
Schalckx Joannes Baptista Aloysius

7e Linieregiment

° 1884-08-16

+ 1915-04-17

Schepers Adolph Joseph
Schepers Adolph Joseph

5de Linieregiment

° 1894-03-05

+ 1918-10-18

Schijvers Eduard
Schijvers Eduard

6de Linie

° 1885-02-08

+ 1919-02-19

Schuermans Karel / Charles
Schuermans Karel / Charles

soldaat 6e linie-regiment

° 1890-08-25

+ 1914-10-30

Segers Jan Baptist
Segers Jan Baptist

Artillerie

° 1879-12-14

+ 1914-10-01

Seuntjens Pierre
Seuntjens Pierre

16

° 1894-07-13

+ 1917-10-23

Seuntjes Petrus
Seuntjes Petrus

16e linie

° 1894-07-13

+ 1917-10-17

Smets Victor
Smets Victor

14de Linie

° 1894-05-22

+ 1918-10-03

Smits Jozef Camil
Smits Jozef Camil

2de divisie 8ste/18de linie

° 1891-08-18

+ 1918-10-29

Sneyers Augustinus Josephus Maria
Sneyers Augustinus Josephus Maria

6de en 16de Linie

° 1893-07-24

+ 1918-07-12

Snijers Franciscus
Snijers Franciscus

24e linieregiment

° 1888-09-14

+ 1918-06-03

Somers Ludovicus Adolphus Emilius Léon Maria Somers
Somers Ludovicus Adolphus Emilius Léon Maria Somers

2e divisie, 6e linie

° 1895-08-01

+ 1916-06-21

Sterckx Alphonsus
Sterckx Alphonsus

5e linieregiment, 2e divisie

° 1894-11-28

+ 1915-05-10

Stockman Julianus Leopoldus
Stockman Julianus Leopoldus

3de Linie

° 1891-04-18

+ 1914-10-18

Stoops Jan
Stoops Jan

1ste Karabiniers

° 1881-02-18

+ 1914-12-21

Storms Joannes Franciscus
Storms Joannes Franciscus

° 1893-05-29

+ 1914-09-12

Stymans Jozef Jan Leo Maria
Stymans Jozef Jan Leo Maria

7de linieregiment

° 1893-03-31

+ 1914-10-05

Swaenen Francois Antoine
Swaenen Francois Antoine

28ste linieregiment

° 1892-11-27

+ 1914-08-26

Tackx Leopoldus Eugenius
Tackx Leopoldus Eugenius

7de Linieregiment

° 1894-03-24

+ 1915-05-08

Tackx Louis (Lodewijk)
Tackx Louis (Lodewijk)

19de linie

° 1893-12-10

+ 1918-04-17

Thijs Cornelius
Thijs Cornelius

7de linieregiment

° 1895-03-06

+ 1915-10-24

Thys Joannes Baptista Cornelius
Thys Joannes Baptista Cornelius

7e Régiment de Linge/ Linieregiment cyclisme

° 1895-03-06

+ 1915-10-24

Timmermans Petrus Joannes
Timmermans Petrus Joannes

8ste Vestingslinie

° 1881-04-01

+ 1918-08-16

Torremans Joannes Augustinus
Torremans Joannes Augustinus

4de Jagers te Voet

° 1895-06-30

+ 1917-08-21

Tubbax Jozef Jan Maria
Tubbax Jozef Jan Maria

13de l. 4de com. , 19de l. 9de com. , 16de l. art.

° 1893-09-11

+ 1918-10-10

Vaes Pieter Jaak Jan
Vaes Pieter Jaak Jan

Rijkswacht te voet

° 1884-12-01

+ 1915-04-22

Van de Gender Jules
Van de Gender Jules

° 1895-02-25

+ 1918-10-31

Van de Mierop Johannes Franciscus
Van de Mierop Johannes Franciscus

Vervoerskorps

° 1895-07-17

+ 1919-08-08

Van de Plas Joannes Albertus
Van de Plas Joannes Albertus

12de regiment 2de bataljon 2de compagnie

° 1882-02-02

+ 1918-11-05

Van De Water Joannes Franciscus
Van De Water Joannes Franciscus

8e Linieregiment (4e Legerdivisie)

° 1892-12-27

+ 1914-11-01

Van den Bergh Pieter Juliaan
Van den Bergh Pieter Juliaan

5de Linieregiment

° 1895-12-02

+ 1914-09-12

Van Den Heuvel Lodewijk (Louis)
Van Den Heuvel Lodewijk (Louis)

11° Regiment

° 1893-05-16

+ 1914-08-06

Van den Kieboom Frans
Van den Kieboom Frans

1 Karabiniers Wielrijders

° 1895-09-12

+ 1918-02-13

Van Dender Cornelius Aloïsius
Van Dender Cornelius Aloïsius

vierde divisie genie

° 1883-09-16

+ 1915-03-25

Van der Eycken Joannes
Van der Eycken Joannes

Geniebataljon van 1ste L.D.

° 1893-03-09

+ 1915-04-25

Van der Rest Georges
Van der Rest Georges

2de Karabiniers/2de Genie

° 1887-10-29

+ 1914-10-25

Van der Steen Henricus Fransiscus
Van der Steen Henricus Fransiscus

5e linie (D N°61782/608)

° 1894-04-17

+ 1918-10-14

Van der Veken Eduardus Franciscus
Van der Veken Eduardus Franciscus

1ste en 2de Grenadiers

° 1888-10-27

+ 1914-10-26

Van Deun August
Van Deun August

2° Gidsen

° 1896-10-20

+ 1918-11-19

Van Deun Karel
Van Deun Karel

1ste Regiment 6de divisie

° 1884-05-11

+ 1915-10-23

Van Dijck Adriaan Petrus Joannes
Van Dijck Adriaan Petrus Joannes

12e linie

° 1893-11-22

+ 1914-08-08

Van Dun Franciscus Josephus
Van Dun Franciscus Josephus

7de Linieregiment

° 1888-03-10

+ 1914-10-27

Van Dyck Emile Jacques Corneille
Van Dyck Emile Jacques Corneille

9 linie

° 1886-09-29

+ 1916-05-12

Van Echelpoel Joannes Baptista Alphonsus
Van Echelpoel Joannes Baptista Alphonsus

7de en 27ste Linie

° 1886-07-26

+ 1914-10-20

Van Eetveldt/Van Eetvelde Honoré Léon
Van Eetveldt/Van Eetvelde Honoré Léon

6e divisie, 3e Bataljon,1e regiment der Grenadiers

° 1896-08-10

+ 1915-10-02

Van Es Gustaaf Lodewijk Maria
Van Es Gustaaf Lodewijk Maria

2° Artillerie

° 1896-08-29

+ 1917-08-18

Van Eynde Karel
Van Eynde Karel

2de Karabiniers

° 1879-07-24

+ 1914-11-01

Van Gestel Frans Lodewijk
Van Gestel Frans Lodewijk

1ste regiment grenadiers

° 1897-01-19

+ 1918-02-22

Van Gils Adriaan
Van Gils Adriaan

2de Linieregiment

° 1895-01-22

+ 1915-06-05

Van Gils Albert
Van Gils Albert

25ste Linie

° 1887-06-23

+ 1918-11-24

Van Gils Jozef
Van Gils Jozef

3de Linie

° 1886-03-24

+ 1915-05-06

Van Ginneken Petrus
Van Ginneken Petrus

8ste Linie

° 1891-10-06

+ 1918-10-18

Van Gisbergen Franciscus Joannes Albertus
Van Gisbergen Franciscus Joannes Albertus

5de Linie

° 1890-10-31

+ 1914-09-11

Van Gompel Petrus Joannes Marie
Van Gompel Petrus Joannes Marie

7de Linieregiment

° 1890-03-13

+ 1915-06-20

Van Gorp  Augustinus Clementius
Van Gorp Augustinus Clementius

7e linie regiment

° 1893-04-23

+ 1914-10-21

Van Gorp Jan Baptist
Van Gorp Jan Baptist

11de Linie 2/III

° 1886-12-27

+ 1914-08-06

Van Gorp Joannes Franciscus
Van Gorp Joannes Franciscus

3e regiment Genie (3e Legerdivisie)

° 1896-07-22

+ 1917-01-29

Van Gorp Joseph François
Van Gorp Joseph François

2de klasse

° 1893-02-01

+ 1915-06-20

Van Gossum Charles Arnold
Van Gossum Charles Arnold

5°linie 25° Regiment

° 1890-04-30

+ 1914-11-23

Van Goubergen  Petrus Josephus (Jozef)
Van Goubergen Petrus Josephus (Jozef)

4e divisie, 1e bn, 7e linieregiment, 2e cie

° 1886-04-20

+ 1918-11-01

van Heertum Joannes Josephus Maria
van Heertum Joannes Josephus Maria

3e Regiment van de Jagers te Voet

° 1896-05-05

+ 1915-05-13

Van Hees Jean Alexis
Van Hees Jean Alexis

7de Linieregiment

° 1883-05-28

+ 1918-10-31

Van Hoeck Franciscus Henricus Ludovicus
Van Hoeck Franciscus Henricus Ludovicus

Gidsen, T.ASS.

° 1876-05-18

+ 1914-11-18

Van Hoof Franciscus
Van Hoof Franciscus

A.F.A. Vestingsartillerie

° 1879-11-06

+ 1914-10-05

Van Houtven Gerardus Josephus Maria
Van Houtven Gerardus Josephus Maria

9de linieregiment

° 1893-12-30

+ 1919-05-08

Van Laer Carolus
Van Laer Carolus

6de regiment

° 1883-06-28

+ 1914-10-25

Van Laerhoven Jozef Joannes Maria
Van Laerhoven Jozef Joannes Maria

1e carabiniers

° 1880-09-10

+ 1915-06-12

Van Loon Henri
Van Loon Henri

1 Grenadiers, 1Bn (1Cie)

° 1887-09-06

+ 1914-08-26

Van Loon Joseph Louis
Van Loon Joseph Louis

° 1888-07-18

+ 1970-01-01

Van Loon Louis
Van Loon Louis

8ste Linie

° 1885-09-06

+ 1914-08-23

Van Nueten Pieter Jozef Marcel
Van Nueten Pieter Jozef Marcel

10de en 20ste Linie

° 1888-10-19

+ 1918-10-23

Van Opstal Alfons Jan Louis
Van Opstal Alfons Jan Louis

7de regiment

° 0188-01-30

+ 1918-05-12

Van Ostade Augustinus
Van Ostade Augustinus

1ste Artillerie

° 1895-04-04

+ 1918-11-03

Van Ostade Franciscus Leopoldus
Van Ostade Franciscus Leopoldus

14de Liniegeriment

° 1894-03-17

+ 1918-10-20

Van Peteghem Evarist Theophiel
Van Peteghem Evarist Theophiel

2de en 20ste linie

° 1886-02-07

+ 1914-10-24

Van Roey Emiel Jozef Jan Baptist
Van Roey Emiel Jozef Jan Baptist

T.A.S.S. /C.A. 1ste Legerdivisie

° 1886-07-25

+ 1915-01-20

Van Rulo Karal August
Van Rulo Karal August

12de liniregiment

° 1883-03-18

+ 1914-08-06

Van Tongerloo Willem Frans 'John'
Van Tongerloo Willem Frans 'John'

9de Linieregiment

° 1892-04-21

+ 1914-11-08

Vandelaer Emile Alphonse
Vandelaer Emile Alphonse

A.F.L. = Artillerie Forteresse Liège

° 1888-09-21

+ 1914-08-15

Vanden Broeck Petrus Jozef
Vanden Broeck Petrus Jozef

Soldaat 2e klasse milicien 1911, 6e linie

° 1891-03-23

+ 1914-09-10

Vanhout Franciscus Adrianus
Vanhout Franciscus Adrianus

12de Linie

° 1893-08-12

+ 1914-08-06

Verachtert  Hendrik ( Henricus)
Verachtert Hendrik ( Henricus)

6de Linie

° 1889-04-03

+ 1914-09-10

Verachtert Henricus
Verachtert Henricus

6de Linieregiment

° 1889-04-03

+ 1914-09-10

Verbaeten Alfons Jan
Verbaeten Alfons Jan

Genie van de 6 D.A.

° 1898-10-16

+ 1916-09-21

Verbeeck Franciscus
Verbeeck Franciscus

6e linieregiment

° 1893-02-04

+ 1918-10-14

Verbeek Adriaan
Verbeek Adriaan

22de Linieregiment

° 1888-03-02

+ 1914-08-18

Verbinnen Joannes Andreas
Verbinnen Joannes Andreas

afwisselend

° 1880-10-16

+ 1929-05-08

Verbunt Jan Baptist
Verbunt Jan Baptist

2de en 5de Jagers te Voet

° 1887-10-10

+ 1918-10-03

Verbunt Jozef Jan Alfons
Verbunt Jozef Jan Alfons

2de en 5de Jagers te Voet

° 1888-10-05

+ 1926-04-19

Vercalsteren Josephus Ludovicus
Vercalsteren Josephus Ludovicus

12de linieregiment

° 1893-09-21

+ 1919-03-15

Verdonck  Jozef Aloïs
Verdonck Jozef Aloïs

1ste karabiniers van de 6de divisie, 3de bataljon

° 1894-11-24

+ 1915-05-26

Verheyen Felix-Jacques
Verheyen Felix-Jacques

1e carabinier

° 1893-12-27

+ 1914-08-25

Verheyen Joseph
Verheyen Joseph

5de Artillerie

° 1886-03-04

+ 1923-03-27

Verheyen Josephus Adrianus Antonius
Verheyen Josephus Adrianus Antonius

1 ste regiment

° 1888-04-04

+ 1918-11-10

Verhoeven Adriaan
Verhoeven Adriaan

11de Linieregiment

° 1888-01-24

+ 1914-09-29

Verlinden Remi
Verlinden Remi

3 Linieregiment

° 1881-08-03

+ 1918-09-05

Vermeiren Jan
Vermeiren Jan

5de

° 1886-12-04

+ 1917-12-27

Verrees Jozef Alexis Maria Antonius
Verrees Jozef Alexis Maria Antonius

1ste regiment

° 1891-10-27

+ 1916-11-06

Vervecken Alfons (Aloysius Alphonsus)
Vervecken Alfons (Aloysius Alphonsus)

12e Linieregiment (3e Legerdivisie)

° 1893-08-04

+ 1914-10-24

Vervecken Josephus
Vervecken Josephus

1 Bn. 22 Regiment 22de linie

° 1895-01-25

+ 1918-09-28

Vinken  Jan Michiel
Vinken Jan Michiel

14e regiment

° 1880-08-07

+ 1914-08-06

Viskens Victor Jozef Jan
Viskens Victor Jozef Jan

1ste Karabiniers/Wielrijders

° 1892-12-12

+ 1918-04-17

Voeten Henricus
Voeten Henricus

3de en 23ste Linie

° 1894-01-06

+ 1918-10-04

Wagemans Lodewijk / Ludovicus
Wagemans Lodewijk / Ludovicus

14de Regiment

° 1894-04-17

+ 1918-05-30

Wante Frans
Wante Frans

Corps Transport van 4DA

° 1888-02-06

+ 1918-10-15

Waterschoot Hector
Waterschoot Hector

3e linieregiment (1ste compagnie)

° 1894-10-25

+ 1918-01-31

Weckx Louis
Weckx Louis

5de Linieregiment

° 1885-03-17

+ 1914-10-23

Wens Frans Marie Jan
Wens Frans Marie Jan

1ste regiment van de zware artillerie

° 1899-09-04

+ 1919-09-28

Wijgerde Petrus Cornelius Vitalis Maria
Wijgerde Petrus Cornelius Vitalis Maria

20ste Compagnie TAG of Travailleurs bij hulptroepe

° 1886-11-21

+ 1918-03-22

Wijgers Carolus Ludovicus
Wijgers Carolus Ludovicus

vanaf 24-04-1915 naar de 3de jagers te voet

° 1889-03-27

+ 1916-01-02

Wilboorts Carolus
Wilboorts Carolus

2e karabiniers (2e bataljon 1e compagnie)

° 1890-02-06

+ 1916-01-24

Willemsen Carolus
Willemsen Carolus

5de Linie

° 1884-05-07

+ 1917-08-31

Wilmsen August
Wilmsen August

12de Linie

° 1892-03-13

+ 1918-10-03

Wouters Jacobus Frans Lodewijk
Wouters Jacobus Frans Lodewijk

1e regiment van de gidsen, 3e escadron

° 1892-08-26

+ 1914-08-17

Wouters Josephus Thomas
Wouters Josephus Thomas

7de linie, 5de compagnie

° 1897-08-16

+ 1918-10-21

Wouters Lodewijk Jan
Wouters Lodewijk Jan

1ste regiment Karabiniers

° 1891-07-23

+ 1914-10-26

Zegers Alfons Jozef
Zegers Alfons Jozef

1ste Karabiniers

° 1893-08-22

+ 1916-03-05

  • test stadsarchief begrafenis
  • Soldaten op tocht Stadsarchief
  • Belgisch bezettingsleger soldaat Kenis Stadsarchie
  • Belgische vrijwilligers Stadsarchief
  • Belgisch bezettingsleger Stadarchief

Zoeken naar soldaten

help ons

Hoe kan ik bijdragen?

Wanneer u in het bezit bent van originele documenten en/of foto's in verband met soldaten uit Wereldoorlog I? Neem dan contact op via het online contactformulier.

© 2013 Kempense Klaprozen - alle rechten voorbehouden Mixed by Aroma Communicatie.