Namenlijst

Arendonk

Naam Regiment Geboren op Overleden op
Brijs Pieter Frans C.I D.A.2 // 6de Linie ° 1893-07-01 † 1916-03-25
Claes Josephus Martinus 3de(of 4de) en 22ste Linie ° 1893-04-05 † 1918-11-17
Cuylits Désiré Corneel 1ste Jagers te Paard/Vervoerkorps van de 6de Legerdivisie ° 1886-03-09 † 1918-08-16
De Bie Frans Felix 'Emiel' 4de Regiment Lansiers ° 1889-02-08 † 1918-06-06
De Clerck Franciscus Josephus Arnoldus 6de Linieregiment ° 1882-04-02 † 1915-01-25
Emsens Paul Léon Marie C.T. motocyclistes ° 1893-09-01 † 1916-07-01
Etienne Leo Pierre Louis 5de Linie ° 1890-10-23 † 1914-10-23
Goris Jan Baptist 1ste Regiment Grenadiers ° 1893-02-09 † 1917-11-12
Goris Martinus 3de en 23ste Linieregiment ° 1891-07-22 † 1933-10-11
Kuypers Henricus Jacobus 1ste Regiment Grenadiers ° 1889-07-10 † 1915-04-09
Loots Franciscus Joannes 23ste en 4de Linieregiment ° 1893-06-24 † 1918-07-28
Maes Josephus Jacobus 6de en 16de Linieregiment ° 1894-03-18 † 1918-09-29
Maes Nicolaas Jozef 2de Linieregiment ° 1882-02-25 † 1918-11-14
Maes Joannes Henricus 9de Linieregiment ° 1893-10-20 † 1921-07-16
Maes Nicolaas Jozef 2de Linieregiment ° 1882-06-25 † 1918-11-14
Mercie Karel Louis 1ste Regiment Karabiniers ° 1893-02-20 † 1918-10-27
Meulemans Joannes Franciscus 8ste Linie ° 1887-08-26 † 1916-02-23
Moonen Raoul Pieter Gaston 16de Linieregiment ° 1894-10-23 † 1918-09-29
Oeyen Jozef 7de Linieregiment ° 1887-08-05 † 1917-08-09
Oris Jan Lodewijk 7de Linieregiment ° 1891-08-02 † 1918-09-30
Paeshuys August Jozef Grenadier ° 1893-09-27 † 1914-09-12
Peeters August 8ste Linieregiment ° 1895-10-12 † 1914-08-25
Peeters Eduard Karel Antoon 5de Regiment Lanciers ° 1893-06-12 † 1920-11-28
Peeters Martinus Maria 11de Linieregiment ° 1889-09-23 † 1916-02-12
Roymans Désiré Josephus 3de Regiment Lansiers/Vervoerkorps ° 1888-09-18 † 1915-02-12
Schepers Adolph Joseph 5de Linieregiment ° 1894-03-05 † 1918-10-18
Segers Jan Baptist Artillerie (fort Lier) ° 1879-12-14 † 1914-10-01
Sneyers Augustinus Josephus Maria 6de en 16de Linie ° 1893-07-24 † 1918-07-12
Van der Rest Georges Léon Joseph Marie Ghislain 2de Regiment Karabiniers (2de Regiment Genie (?)) ° 1887-10-29 † 1914-10-25
Van Gisbergen Franciscus Joannes Albertus 5de Linieregiment ° 1890-10-31 † 1914-09-11
Van Gorp Jan Baptist 11de Linieregiment ° 1886-12-27 † 1914-08-06
Van Gorp Augustinus Clementius 7e linie regiment ° 1893-04-23 † 1914-10-21
Viskens Victor Jozef Joannes 1ste Regiment Karabiniers/Wielrijders ° 1892-12-12 † 1918-04-17

Baarle-Hertog

Naam Regiment Geboren op Overleden op
Bayens Louis 6de linieregiment ° 1884-12-25 † 1914-10-09
Van Dyck Emile Jacques Corneille 9 linie ° 1886-09-29 † 1916-05-12

Balen

Naam Regiment Geboren op Overleden op
ADRIAENSENS François 2 Jagers te Voet ° 1887-05-19 † 1918-10-26
AUWERS Petrus Anselm 2 Regiment Artillerie ° 1890-11-29 † 1916-01-03
BASTIAENS Eugeen Frans 6 Regiment Artillerie ° 1893-10-13 † 1915-06-18
BLOCK Prosper Maria Josef August 11 linie ° 1893-03-16 † 1915-07-30
BOGAERTS Jan Baptist Victor Vestingartillerie Antwerpen ° 1887-07-01 † 1918-11-06
BREUGELMANS Petrus Frans Jozef 5 linie ° 1891-03-24 † 1914-09-16
CAERTS Jozef Alfons 8 linie ° 1891-12-06 † 1918-10-12
CORNELIS Petrus Ferdinand 2 Jagers te Voet ° 1888-04-27 † 1914-10-30
DAEMS Joannes Franciscus 12 linie ° 1884-03-09 † 1914-08-05
GEENEN Jan Frans Constant 5 linie ° 1892-05-31 † 1918-10-31
GEENEN Petrus Jozef Ferdinand 3 Jagers te Voet ° 1886-07-02 † 1915-01-14
GEUBBELMANS Ludovicus 2 Jagers te Voet ° 1890-07-17 † 1915-09-22
GEYS Augustinus Vestingartillerie Luik ° 1886-05-04 † 1914-08-15
JENNEN Louis 12 linie ° 1893-11-19 † 1914-09-29
JENNEN Victor Ferdinand 6 linie ° 1894-08-12 † 1918-10-14
KEMPS Jan Jozef 15 linie ° 1894-07-11 † 1918-06-02
KERCKHOFS Joseph Ferdinand 1 Jagers te Voet ° 1882-02-01 † 1919-02-01
LINDERS Gustaaf 2 Karabiniers ° 1893-11-02 † 1914-08-26
MONSIEURS Eugeen T.A.S.I. ° 1888-03-27 † 1919-10-17
PEETERMANS Louis Victor 12 linie ° 1893-01-01 † 1914-12-07
PEETERS Petrus Victor 3 linie ° 1884-07-04 † 1914-12-21
RUYMAEKERS Petrus Ferdinand 7 linie ° 1892-02-03 † 1914-09-10
SCHREPPERS Jozef Alfons 12 linie ° 1893-04-16 † 1915-07-23
STEENSELS Petrus Hendrik 11 linie ° 1890-03-28 † 1914-09-28
TEUNKENS Leander 16 linie ° 1894-12-24 † 1918-09-28
VAN BAEL Karel Arnold 4 Karabinieres ° 1888-03-27 † 1917-09-07
VAN CLEMEN Petrus Ferdinand 4 linie ° 1887-05-29 † 1914-08-12
VAN DE CRAEN Edmond 7 linie ° 1891-04-02 † 1918-10-02
VAN DECRAEN Jan Ferdinand 11 linie ° 1889-07-29 † 1916-06-06
VAN DINGELEN Jan Jozef Maria Alois 13 linie ° 1882-09-23 † 1916-06-25
VAN GENECHTEN Hendrik 8 linie ° 1891-12-21 † 1914-10-22
VAN LOMMEL Karel Alfons 1 Zware Artillerie (RAL) ° 1890-06-27 † 1918-07-11
VERHEYEN Frans 6 linie ° 1894-03-25 † 1916-10-19
VOS Felix 10 linie ° 1881-08-11 † 1918-10-31
WOUTERS Jan Anselm 13 linie ° 1883-03-24 † 1919-04-04
YNS Serephien Josef Oscar 3 Jagers te Voet ° 1886-09-02 † 1917-01-11

Beerse

Naam Regiment Geboren op Overleden op
Berckvens Jozef August 5de Linieregiment ° 1894-08-29 † 1915-07-08
Berkvens Josephus Philemon 24ste Linieregiment /Vervoerkorps 1 D.A. ° 1888-03-06 † 1917-08-17
Canters Alfons 13de en 19de Linie ° 1896-08-05 † 1918-10-17
Cuylaerts Henricus 6de Linieregiment ° 1890-04-19 † 1918-10-24
De Visscher Joseph Augustinus (Gustaaf) 11de Linieregiment ° 1896-10-04 † 1916-07-19
Dewaele Hector Julius Cornelius 2de Linieregiment ° 1890-06-14 † 1916-07-01
Dufraing Emilius Joannes Carolus Artillerie (A.F.A. e.a.) ° 1895-09-08 † 1918-01-29
Fransen Henricus Aloysius 8ste Linie Vesting ° 1883-12-02 † 1914-08-31
Gysels Joannes Baptista 5de Linieregiment ° 1890-12-04 † 1914-10-27
Keustermans Louis (Ludovicus) 5de linieregiment ° 1890-01-27 † 1914-10-24
Loomans Joannes Franciscus 11de Linieregiment ° 1889-02-18 † 1915-05-29
Luca Gustaaf Maria 1ste Regiment Artillerie ° 1892-09-20 † 1917-07-24
Luyckx Joannes 13de Linieregiment ° 1890-10-13 † 1918-10-08
Maes Joseph Adrianus 3de en 13de Linieregiment ° 1895-07-03 † 1918-05-11
Monsieurs Isidoor Josef Eugeen T.A.S.I. brancardier ° 1888-03-26 † 1919-10-17
Mostmans Augustinus Jacobus 8ste Linieregiment ° 1890-01-08 † 1915-07-22
Nees Jan Baptist Alfons 13de Linieregiment ° 1896-01-08 † 1916-11-03
Proost Wilhelm Joseph 13de Linieregiment ° 1896-07-26 † 1918-05-19
Torremans Joannes Augustinus 4de Jagers te Voet ° 1895-06-30 † 1917-08-21
Van de Gender Paul Edward Jules 14de Linieregiment ° 1895-02-25 † 1918-10-31
Van der Veken Eduardus Franciscus 1ste en 2de Grenadiers ° 1888-10-27 † 1914-10-26
VERWIMP Franciscus Alois 2 karabiniers ° 1895-11-11 † 1918-09-14

Dessel

Naam Regiment Geboren op Overleden op
DRIES Jan Frans 2 Zware artillerie (RAL) ° 1901-02-12 † 1920-01-18
MERMANS August Frans 7 linie ° 1890-11-10 † 1914-09-10
VAN CAMPFORT Lodewijk Frans 1 Grenadiers ° 1893-07-05 † 1915-05-21
VAN HOUDT Frans Jozef Vervoerkorps ° 1883-02-03 † 1918-10-29
VANMECHELEN Frans 2 linie ° 1886-01-20 † 1918-09-28
VREYS Jan Ferdinandus 5 linie ° 1891-04-07 † 1914-08-26

Geel

Naam Regiment Geboren op Overleden op
BENS Josephus 12 linie ° 1894-09-08 † 1918-09-28
BERGMANS Henricus 2 linie ° 1985-08-08 † 1915-07-08
BOONEN Leopold 5 linie ° 1887-08-07 † 1914-09-12
BREUGELMANS Edmond Henricus 1 linie ° 1889-11-22 † 1914-10-29
CLAESSWINNEN Petrus Frans 1 karabiniers ° 1893-07-10 † 1914-09-12
CORNELIS Joannes Franciscus 5 linie ° 1888-07-18 † 1914-09-12
CUYVERS Josephus 5 linie ° 1892-09-28 † 1916-08-12
DAMS Alfons 3 karabiniers ° 1892-12-15 † 1917-04-06
EXSTEEN Alfred 16 linie ° 1897-04-19 † 1918-09-29
GASTMANS Franciscus Gerebernus 24 linie ° 1887-06-19 † 1918-09-28
GEERINCKX Petrus Fraciscus Amandus 5 linie ° 1893-10-04 † 1914-09-12
GEUDENS Josephus 12 linie ° 1894-12-24 † 1918-09-28
GEUKENS Petrus Alfons 12 linie ° 1893-10-30 † 1918-03-01
GEYSEN Alfons Benedictus 12 linie ° 1894-10-20 † 1915-09-26
GIELIS Victor Carolus 2 grenadiers ° 1888-05-20 † 1918-09-03
GOOSSENS Carolus Joannes 8 linie ° 1890-02-11 † 1916-01-25
HELSEN Franciscus Vervoerkorps ° 1882-03-09 † 1918-04-07
HERMANS Henri Alfons 3 karabiniers ° 1890-02-21 † 1914-08-25
HERMANS Petrus Carolus 1 karabiniers ° 1885-08-04 † 1914-08-25
HEYLEN Joseph Henri Albert 10 linie ° 1893-09-13 † 1918-07-05
HILLEN Franciscus Alfons 7 linie ° 1889-01-23 † 1914-09-10
HUFKENS Joannes Franciscus Vestingartillerie Luik ° 1883-02-15 † 1914-12-20
HUYSMANS Eduard 9 linie ° 1892-02-12 † 1914-10-21
JANSSENS Désiré Lucianus 6 linie ° 1896-04-26 † 1916-08-12
KEMPEN Leopold Sylvester 2 Zware Artillerie (RAL) ° 1893-12-31 † 1917-11-10
LAENEN Petrus Augustinus 7 linie ° 1888-10-16 † 1914-09-10
LAHONGH Adrianus Lucianus 2 linie ° 1892-11-29 † 1916-08-29
LAURYSSENS Gerebernus Joannes Aloysius Bereden Artillerie ° 1897-09-15 † 1918-10-14
LEBOY Louis Josephus C.I.A.X. Honfleur ° 1894-12-02 † 1915-01-26
MICHIELS Adrianus Josephus 2 Zware Artillerie (RAL) ° 1889-06-11 † 1918-11-13
MOLENBERGHS Joannes Baptista 3 linie ° 1887-10-09 † 1918-09-28
MOLS Edwardus 5 linie ° 1888-11-22 † 1918-09-29
NEVELSTEEN Franciscus Eduardus 5 linie ° 1887-02-02 † 1914-10-19
NUYTS Bernardus Franciscus 12 linie ° 1894-08-10 † 1917-09-03
PEETERS Louis 7 linie ° 1881-08-24 † 1914-10-21
PEETERS Victor 1 jagers te voet ° 1889-07-25 † 1916-05-14
SCHURMANS Josephus 10 linie ° 1895-09-29 † 1918-09-28
SELS Franciscus Theodorus 5 linie ° 1893-12-21 † 1915-03-30
SIMONS Ludovicus Alfons 5 artillerie ° 1885-09-06 † 1918-10-03
SMETS Adriaan Franciscus 12 linie ° 1894-01-12 † 1918-09-28
SMETS Petrus Theodorus 1 gidsen ° 1898-06-15 † 1918-11-13
SPRUYT Augustinus 1 artillerie ° 1893-03-10 † 1916-01-04
STERCKX Joannes Josephus 4 genie ° 1894-06-18 † 1919-01-02
STICKENS Franciscus Aloysius 12 linie ° 1886-07-26 † 1914-08-06
THEYS Dominicus Franciscus Gerardus 5 linie ° 1893-05-02 † 1914-09-12
VAN BAELEN Franciscus 1 gidsen ° 1890-10-04 † 1914-12-06
VAN DEN EYNDE Louis Désiré Genie ° 1894-01-15 † 1918-10-02
VAN GESTEL Isidoor Julius Maria 23 linie ° 1897-07-02 † 1917-05-02
VAN HERCK Laurentius Frans Lucianus 10 linie ° 1891-12-29 † 1916-05-04
VAN LIMBERGEN Joannes Josephus Opleidingscentrum Ruchard ° 1895-11-21 † 1915-02-14
VAN ROY Eduardus Henricus 13 linie ° 1892-04-20 † 1920-03-12
VANDEWEYER Guillelmus 6 linie ° 1892-06-09 † 1914-10-31
VANDYCK Eduardus 7 linie ° 1886-04-18 † 1914-10-21
VANGEEL Henricus Josephus 2 grenadiers ° 1890-08-28 † 1914-09-12
VANGESTEL Eduardus 12 linie ° 1893-08-12 † 1916-12-01
VANGESTEL Carolus 14 linie ° 1894-10-17 † 1918-10-03
VANTHIENEN Theodorus Ludovicus Genie ° 1895-02-15 † 1918-10-14
VERACHTERT Eduardus 5 linie ° 1887-10-30 † 1914-09-12
VERACHTERT Josephus 5 linie ° 1886-11-12 † 1915-08-10
VERHOEVEN Carolus 2 linie ° 1888-05-01 † 1914-08-18
VERHOEVEN Joannes 11 linie ° 1897-09-07 † 1917-07-10
VERHOEVEN Josephus 7 linie ° 1889-12-27 † 1914-09-29
VERHOEVEN Victor 12 linie ° 1884-07-05 † 1914-08-05
VERSCHUEREN Carolus Alfons 1 jagers te voet ° 1886-09-25 † 1915-11-23
VERWIMP Franciscus Alois 2 karabiniers ° 1895-11-11 † 1918-09-14
VERWIMP Joannes Ludovicus (Lodewijk) 5 linie ° 1891-09-10 † 1915-07-17
VERWIMP Jozef 27 linie ° 1886-03-19 † 1914-11-21
WILLEMS Franciscus Josephus 5 linie ° 1891-02-23 † 1914-10-21
WOUTERS Petrus Frans Vestingartillerie Antwerpen ° 1891-06-19 † 1914-08-11
WUYTS Jozef 12 linie ° 1894-03-04 † 1916-08-08
WYNANTS Petrus Joseph 7 linie ° 1893-04-18 † 1914-10-21

Hoogstraten

Naam Regiment Geboren op Overleden op
Adriaensen Jacobus 7de Linieregiment ° 1892-07-07 † 1915-06-09
Bergé Jacob Frans Jan 8ste Linieregiment ° 1892-08-14 † 1914-10-03
Bergé Willem Lodewijk Maria 8ste Linieregiment en 2de Geniebataljon ° 1896-05-19 † 1916-05-03
Braspenning Franciscus brancardier in 8ste Linie ° 1880-09-24 † 1915-12-19
Broekmans Franciscus Joannes 6de Linie ° 1892-05-30 † 1918-10-14
Bruurs Jan 8ste Linieregiment ° 1895-12-06 † 1914-10-20
Coertjens Jan 4de Regiment Jagers te paard en 8ste Artillerieregiment ° 1896-10-03 † 1918-11-01
Cypers Godfried Theodoor Aloïs 3de Linieregiment ° 1890-02-05 † 1914-09-30
De Bie Petrus 2de Jagers te Voet ° 1891-05-01 † 1914-10-05
De Groot Jan Frans Antoon 9de Linieregiment ° 1891-08-18 † 1914-08-19
Fockaert Jan Pieter 7de Linie ° 1890-01-12 † 1915-04-05
Govaerts Adriaan Francis C.I.A.X ° 1889-05-31 † 1918-08-10
Horsten Jean (Jan) 2e regiment van de genie ° 1892-02-06 † 1918-11-23
Janssen Lambert 3 Genie 2/2 Compagnie Pioniers ° 1897-02-02 † 2016-01-23
Meeuwesen Adriaan 6de Linieregiment ° 1892-04-22 † 1919-03-23
Mertens Frans 9de Linie ° 1885-02-16 † 1920-05-18
Michielsen Lodewijk 5de Linieregiment ° 1889-02-11 † 1915-01-30
Peers Antoon Lodewijk Maria 7de Linieregiment ° 1890-12-16 † 1917-08-05
Rabaeys Adelson Jerôme 3de Linieregiment ° 1889-11-16 † 1914-10-24
Stoops Jan 1ste Karabiniers ° 1881-02-18 † 1914-12-21
Swaenen Francois Antoine 28ste linieregiment ° 1892-11-27 † 1914-08-26
Tackx Louis (Lodewijk) 19de linie ° 1893-12-10 † 1918-04-17
Theus Pieter 17 Linie II/2 ° 1883-12-26 † 1918-10-03
Van den Kieboom Frans 1 Karabiniers Wielrijders ° 1895-09-12 † 1918-02-13
Verbaeten Alfons Jan Genie van de 6 D.A. ° 1898-10-16 † 1916-09-21
Verbinnen Joannes Andreas afwisselend ° 1880-10-16 † 1929-05-08
Verheyen Felix-Jacques 1e carabinier ° 1893-12-27 † 1914-08-25
Verlinden Remi 3 Linieregiment ° 1881-08-03 † 1918-09-05
Vermeiren Jan 5de ° 1886-12-04 † 1917-12-27
Vindevogel Marcus 1 Karabiniers ° 1893-05-02 † 1970-01-01
Voeten Henricus 3de en 23ste Linie ° 1894-01-06 † 1918-10-04
Wante Frans Corps Transport van 4DA ° 1888-02-06 † 1918-10-15
Waterschoot Hector 3e linieregiment (1ste compagnie) ° 1894-10-25 † 1918-01-31
Wens Frans Marie Jan 1ste regiment van de zware artillerie ° 1899-09-04 † 1919-09-28

Kasterlee

Naam Regiment Geboren op Overleden op
Andries Ludovicus Augustinus Maria 1e regiment Karabiniers (4e compagnie, 1e bataljon ° 1891-04-04 † 1914-08-26
Biermans Franciscus Josephus 5e linieregiment ° 1888-04-05 † 1915-12-15
Borghs Augustinus Josephus 10e regiment artillerie ° 1886-04-01 † 1917-06-12
Derkinderen Carolus 2de regiment ° 1886-08-08 † 1914-09-27
Franck Adrianus Augustinus 1e regiment jagers te voet ° 1894-10-25 † 1917-01-28
Goossens Josephus 2de Linieregiment, 1ste Legerdivisie ° 1894-04-15 † 1915-08-01
Govaerts Petrus Josephus 5de Linieregiment ° 1885-02-15 † 1917-08-05
Hermans Carolus 8e linieregiment ° 1887-02-11 † 1918-10-31
Keustermans Ludovicus 5de Linie ° 1890-01-27 † 1914-10-24
Laenen Dominicus 1e regiment karabiniers ° 1893-09-30 † 1914-10-29
Leemans Henricus Leopoldus Antonius 12e linieregiment ° 1891-08-15 † 1914-10-23
Lens Ludovicus 5e linieregiment ° 1886-07-21 † 1914-11-01
Mertens Ludovicus Franciscus_2 9e – 15e – 3e regiment artillerie ° 1892-03-26 † 1918-10-18
Nuyts Jules 5e Linieregiment (2e Legerdivisie) ° 1892-03-25 † 1914-08-26
Peeters Gustavus Dominicus Franciscus 10e Linieregiment ° 1892-11-13 † 1918-10-14
Schalckx Joannes Baptista Aloysius 7e Linieregiment ° 1884-08-16 † 1915-04-17
Segers Augustinus Ludovicus 2e bataljon genie / pontonniers (2e Legerdivisie) ° 1895-07-05 † 1916-03-22
Stappaerts Franciscus Ludovicus 6de linieregiment, 16de linieregiment ° 1886-08-20 † 1917-08-01
Storms Joannes Franciscus ° 1893-05-29 † 1914-09-12
Van Dael Joannes Franciscus 2e regiment Jagers te Voet (5e Legerdivisie) ° 1883-12-01 † 1914-11-07
Van De Water Joannes Franciscus 8e Linieregiment (4e Legerdivisie) ° 1892-12-27 † 1914-11-01
Van der Veken Eduardus Franciscus 1ste en 2de Grenadiers ° 1888-10-27 † 1914-10-26
Van Gorp Joseph François 2de klasse ° 1893-02-01 † 1915-06-20
Van Gorp Joannes Franciscus 3e regiment Genie (3e Legerdivisie) ° 1896-07-22 † 1917-01-29
Van Gorp Augustinus Adrianus 2de linieregiment , 22e linieregiment ° 1894-10-15 † 1918-09-28
Van Gorp Victor Josephus 2de linieregiment ° 1894-03-19 † 1916-11-29
Van Laer Carolus 6e en 26e Linieregiment ° 1883-06-28 † 1914-10-25
Vervecken Alfons (Aloysius Alphonsus) 12e Linieregiment (3e Legerdivisie) ° 1893-08-04 † 1914-10-24
Wijckmans Alexander Josephus 8e Linieregiment ° 1892-06-18 † 1916-10-10
Wils Carolus Ludovicus Franciscus 4de regiment karabiniers ° 1889-11-09 † 1917-11-07
Wils Franciscus Joannes 1e Jagers te Voet (3e Legerdivisie) ° 1894-02-07 † 1915-05-10

Laakdal

Naam Regiment Geboren op Overleden op
APPELEN Frans 2 Jagers te Voet ° 1888-06-24 † 1917-11-17
BINNEMANS Karel 7 linie ° 1883-12-05 † 1914-11-04
BOECKMANS Pieter 5 linie ° 1892-02-24 † 1918-11-14
CEUPPENS Leopold 2 Karabiniers ° 1895-01-14 † 1918-09-28
DE BUSSER Louis 9 linie ° 1893-01-08 † 1914-10-01
DE WIT Victor 5 linie ° 1890-08-09 † 1918-10-14
FRANCOIS Hector 2 Jagers te Voet ° 1888-01-09 † 1918-01-06
GILIS Pieter 7 linie ° 1884-06-01 † 1914-11-04
JANSSEN Henri 8 linie ° 1882-09-07 † 1918-11-13
MONDELAERS Hendrik 8 linie ° 1892-06-30 † 1918-12-06
OEYEN Jozef 7 linie ° 1887-08-05 † 1917-08-11
REYNDERS August 7 linie ° 1886-01-11 † 1918-08-22
RUTTEN Frans 8 linie ° 1880-10-25 † 1914-08-23
SCHULPÉ Richard 7 linie ° 1891-02-02 † 1914-10-03
VAN DE PAER Leopold 1 Gidsen ° 1884-01-29 † 1915-12-05
VAN DER BORGHT Frans 2 Karabiniers ° 1888-10-21 † 1914-08-26
VAN GENECHTEN Jozef 4 linie ° 1888-09-22 † 1918-10-10
VAN HOVE Victor 5 linie ° 1890-03-02 † 1914-09-12
VERRECKT karel 2 Karabiniers ° 1891-03-06 † 1914-10-08
VERRECKT Jozef 2 Jagers te Voet ° 1888-06-17 † 1914-09-15
VOORDECKERS Theofiel Onbekend ° 1893-08-17 † 1914-11-04
VOS Carolus T.A.G. ° 1885-08-09 † 1918-10-20

Meerhout

Naam Regiment Geboren op Overleden op
Bastiaens Leonard 8 linie ° 1891-11-02 † 1914-10-19
BERCKMANS Joannes Josephus Vestingartillerie Antwerpen ° 1890-03-15 † 1919-02-04
BEYENS Vincent 8 linie ° 1888-04-25 † 1918-10-17
BOSMANS Eduard 4 linie ° 1875-04-15 † 1915-03-14
COENEN Ferdinand 3 artillerie ° 1896-12-02 † 1917-09-15
COOLS Frans 1 Grenadiers ° 1890-08-04 † 1917-08-15
CUYPERS Ferdinand 8 linie ° 1884-02-28 † 1914-08-23
DOX Jozef Frans Adriaan Karabiniers Wielrijders ° 1889-07-03 † 1918-10-21
GEBRUERS Karel 6 linie ° 1889-03-20 † 1914-09-10
GEUKENS Isidoor 3 jagers te voet ° 1884-11-27 † 1919-02-07
GOOSSENS Egied Alfons 1 karabiniers ° 1882-03-07 † 1914-10-05
GOOSSENS Jozef 2 Genie ° 1888-08-09 † 1918-10-14
HEUCHAMPS Karel 22 linie ° 1892-05-17 † 1918-10-01
LEUNIS Frans Juliaan 1 Grenadiers ° 1893-04-13 † 1914-08-26
LEYSEN Jozef Casimir 18 linie ° 1893-12-18 † 1918-10-21
LIEVENS Alfons munitiefabriek ° 1892-12-18 † 1918-10-17
MERTENS Petrus Jozef 5 Jagers te Voet ° 1887-07-14 † 1918-06-15
NUYTS Carolus Alphonsus 7 linie ° 1892-01-21 † 1914-09-12
OEYEN Frans 2 Karabiniers ° 1891-12-20 † 1914-08-26
STEVENS Jozef 2 Karabiniers ° 1893-03-25 † 1914-08-26
STIJNEN Karel Franciscus 1 Genie ° 1888-07-15 † 1914-10-25
SWINNEN Victor August 8 linie ° 1884-07-06 † 1914-12-24
THIJS Joannes Baptista 18 linie ° 1888-03-06 † 1917-06-30
THIJS Franciscus Victor 8 linie ° 1891-06-08 † 1914-08-23
VAN DEN BERGH Isidorus 6 linie ° 1893-02-15 † 1914-08-26
VAN DEN BERGH Josephus Carolus 12 linie ° 1881-12-08 † 1918-12-10
VANDERVOORT Emiel Leon Antoon 11 linie ° 1897-02-12 † 1915-06-14
VERHEYEN Joannes Henri 10 linie ° 1883-09-16 † 1917-06-23

Merksplas

Naam Regiment Geboren op Overleden op
Backx Jozef Karel 9de en 5de Linieregiment ° 1893-11-22 † 1917-01-12
De Graef Georges Leon Paul Ghislain 7° Linie ° 1897-06-01 † 1914-11-04
De Prins Gerard Vreemdelingenlegioen ° 1892-01-31 † 1918-04-27
Dedecker Franciscus Joannes 7° linie 5° companie ° 1891-09-06 † 1918-03-18
Dockx Karel Cornelis 8e linie ° 1893-09-01 † 1918-10-17
Eykens Albert Jan 12° Artillerie ° 1897-05-28 † 1918-11-10
Goemans Paul Marie-Louis 24°linie ° 1891-08-14 † 1918-10-01
Hillen Jacob (Jacques) Lodewijk 5° Linie ° 1893-05-05 † 1919-01-29
Jansen Joris Adriaan 6° Linie 1° Cie ° 1894-07-16 † 1918-10-15
Jespers Frans Alois 2° regiment Grenardiers ° 1893-07-08 † 1919-02-13
Marchand Victor Joseph Marie Ghislain 5de/25ste Linieregiment ° 1890-11-11 † 1914-08-26
Seuntjens Pierre 16 ° 1894-07-13 † 1917-10-23
Stockman Julianus Leopoldus 3de Linie ° 1891-04-18 † 1914-10-18
Van den Bergh Pieter Juliaan 5de Linieregiment ° 1895-12-02 † 1914-09-12
Van Den Heuvel Lodewijk (Louis) 11° Regiment ° 1893-05-16 † 1914-08-06
Van Es Gustaaf Lodewijk Maria 2° Artillerie ° 1896-08-29 † 1917-08-18
Van Gossum Charles Arnold 5°linie 25° Regiment ° 1890-04-30 † 1914-11-23
Van Loon Franciscus Philomena 2de regiment Karabiniers/Wielrijders ° 1891-08-05 † 1916-03-23
Weckx Louis 5de Linieregiment ° 1885-03-17 † 1914-10-23
Willemsen Carolus 5de Linie ° 1884-05-07 † 1917-08-31
Wilmsen August 12de Linie ° 1892-03-13 † 1918-10-03

Mol

Naam Regiment Geboren op Overleden op
BRABANTS Josephus Hendricus Stanislas 7 linie ° 1892-05-26 † 1914-10-21
CAERS Jozeph 3 jagers te voet ° 1887-02-25 † 1918-12-29
CAEYERS Jan Baptist 8 linie ° 1886-04-05 † 1914-10-19
CAEYERS Peter Xaverius 5 linie ° 1894-04-07 † 1916-02-12
CLAES Ludovicus 8 linie ° 1890-08-25 † 1914-10-22
CLAES Frans Lodewijk 8 linie ° 1894-04-28 † 1918-12-02
COOLS Henricus Franciscus 23 linie ° 1895-05-01 † 1918-10-04
DE BIE Jan Jozef artillerie ° 1893-04-10 † 1918-11-20
DE BIE Livinus Martinus 5 linie ° 1892-12-22 † 1914-09-10
DE CLERCQ Eugeen Francies 14 linie ° 1888-11-02 † 1918-10-25
DIERCKX Ernest Frans 3 linie ° 1889-11-29 † 1914-10-07
DIERCKX Jan Baptist 8 linie ° 1879-03-06 † 1919-01-06
EYMAEL Alfons Theodoor 8 linie ° 1883-07-28 † 1918-02-05
FRAIPONT Josephus Albertus Maria Hubertus Ghislenus 1 karabiniers ° 1896-11-09 † 1918-09-28
GEERTS Frans 8 linie ° 1891-12-08 † 1918-10-14
GEERTS Lodewijk 12 linie ° 1894-04-18 † 1919-08-28
GILIS Jan Baptist 2 jagers te voet ° 1895-07-30 † 1918-11-04
HASTIR Marcel Camiel Jozef artillerie ° 1899-10-18 † 1917-01-22
HEYLEN Juliaan 5 linie ° 1894-03-31 † 1917-11-15
HOEYBERGHS Josephus Alphonsus Vestingartillerie Antwerpen ° 1882-07-30 † 1916-12-23
HUYSMANS Maria Emiel Gustaaf 5 linie ° 1891-03-14 † 1915-03-02
KERSTENS Emilius Henricus Benedictus 2 Zware Artillerie (RAL) ° 1895-11-20 † 1919-02-14
LENAERTS Joachim Ludovicus 2 linie ° 1895-04-25 † 1917-05-24
LUYCKX Karel Jozeph 1 jagers te voet ° 1883-09-16 † 1915-03-10
MOMONT Hendrik Karel 18 linie ° 1894-10-22 † 1918-10-18
NIETVELT Frans Victor Georgius artillerie ° 1892-05-24 † 1920-02-04
NUYTS Jacobus Franciscus Victor 9 linie ° 1893-09-28 † 1918-02-10
OOMS Charles Pierre Joseph 2 karabiniers ° 1877-07-10 † 1915-11-04
OOMS Lodewijk Jozef 16 linie ° 1893-01-24 † 1918-09-29
RAUS Julianus 5 linie ° 1895-03-04 † 1918-10-30
ROBIJN Franciscus Emilius 5 linie ° 1887-12-19 † 1914-08-25
SCHROEVEN Jan Baptist 2 linie ° 1891-04-13 † 1917-06-19
SCHROEVEN Jan Baptist Jozef 12 linie ° 1893-03-22 † 1914-10-30
SWINNEN Jozef Seraphinus 7 linie ° 1894-03-23 † 1918-10-07
THEEUWS Gustaaf Vervoerkorps ° 1890-12-23 † 1915-07-11
VAN BAELEN Peter Jozef Vestingartillerie Antwerpen ° 1893-02-16 † 1914-11-26
VAN EETVELDE Raymond Antoine Marie (Baron) 15 artillerie ° 1886-05-07 † 1918-08-17
VAN GEEL Jozef 5 linie ° 1894-08-19 † 1918-06-06
VAN GESTEL Vincent Lodewijk 7 linie ° 1891-04-15 † 1918-09-27
VAN GOMPEL Jozeph Ferdinand 5 linie ° 1889-01-12 † 1914-09-12
VAN GOMPEL Jozeph Maria 17 linie ° 1887-11-18 † 1918-09-28
VAN GOSSEM Alexander 8 linie ° 1893-02-05 † 1919-03-15
VAN GRIEKEN Jozef Hendrik Jan 1 artillerie ° 1891-12-03 † 1914-10-06
VAN HOOF Jan Edmond 16 linie ° 1883-08-01 † 1917-10-09
VAN VLERKEN Jean Alphonse 6 jagers te voet ° 1895-12-15 † 1918-11-01
VAN VLERKEN Paulus Emilius 5 linie ° 1894-07-24 † 1918-10-14
VANBAELEN Vincent 9 linie ° 1883-09-16 † 1914-10-24
VANDERHEYDEN Peter Hendrik 4 linie ° 1898-01-03 † 1916-07-17
VANDERSCHOOT Clemens Adriaan 2 karabiniers ° 1893-02-25 † 1914-08-29
VANDEVEN Peter Jozeph 1 Grenadiers ° 1888-05-26 † 1914-09-12
VANSONHOVEN Lodewijk 2 karabiniers ° 1893-11-23 † 1914-08-26
VERBRUGGEN Eduard Frans 5 linie ° 1894-09-13 † 1918-09-29
VERBRUGGEN Lodewijk 8 linie ° 1887-04-08 † 1915-09-25
VERHAEREN Martinus Franciscus 2 karabiniers ° 1893-10-20 † 1914-08-26
VERHULST Peter Jozeph 1 karabiniers ° 1890-03-02 † 1914-10-02
VERMEYLEN Peter Lodewijk Albertus 16 linie ° 1892-12-30 † 1918-09-29
VERNELEN Jan Baptist 6 linie ° 1892-12-07 † 1917-09-15
VERWIMP Vincent Lodewijk 1 karabiniers ° 1887-04-04 † 1914-08-25
VOS Constantijn Adriaan Frans 14 linie ° 1894-01-26 † 1918-03-08
VOS Jozef Alouis 5 linie ° 1893-01-19 † 1914-09-12
VREYS Jan Ferdinand 5 linie ° 1891-04-07 † 1914-08-26
WOUTERS Augustinus 18 linie ° 1891-08-04 † 1917-03-18

Oud-Turnhout

Naam Regiment Geboren op Overleden op
Borgmans Augustinus Leo 8ste Linie ° 1891-09-14 † 1919-02-21
Brijs Ludovico 10 Linieregiment 3-4 (12 Cie) ° 1890-02-02 † 1918-04-17
Cavents Baptista Joannes 8ste regiment Artillerie ° 1893-08-20 † 1918-10-01
Dockx Henricus Ludovicus 7de Linie ° 1891-10-14 † 1914-10-05
Goris Amandus Josephus 7de Linieregiment 4de Compagnie 2de Bataljon ° 1887-12-21 † 1914-11-07
Goris Joannes Baptista 12 linieregiment 3de bataljon 4de compagnie ° 1884-12-20 † 1916-01-09
Gorris Joannes Franciscus Alphonsus/ Jan Frans 2de regiment carabiniers ° 1884-09-28 † 1918-03-09
Koyen Christiaan 8ste linieregiment 2de en 3de compagnie ° 1886-03-11 † 1914-08-23
Leppens Adrianus Augustinus 11de Linie ° 1894-01-11 † 1916-02-12
Nuyens Antonius Aloysius VAP 1905 en 4de Artillerieregiment ° 1883-08-20 † 1918-10-12
Panis Fernandus Vestingsartillerie - 7de Bataljon ° 1880-10-06 † 1917-05-24
Panis Ludovicus / Lodewijk 6de Linieregiment ° 1892-08-16 † 1914-08-27
Van der Steen Henricus Fransiscus 5e linie (D N°61782/608) ° 1894-04-17 † 1918-10-14
Van Deun August 2° Gidsen ° 1896-10-20 † 1918-11-19
Van Dun Franciscus Josephus 7de Linieregiment ° 1888-03-10 † 1914-10-27
Van Echelpoel Joannes Baptista Alphonsus 7de en 27ste Linie ° 1886-07-26 † 1914-10-20
Van Ostade Franciscus Leopoldus 14de Liniegeriment ° 1894-03-17 † 1918-10-20
Verachtert Henricus 6de Linieregiment ° 1889-04-03 † 1914-09-10
Verachtert Hendrik ( Henricus) 6de Linie ° 1889-04-03 † 1914-09-10
Vercalsteren Josephus Ludovicus 12de linieregiment ° 1893-09-21 † 1919-03-15
Wens Joannes Franciscus 15de Vestingsartillerie ° 1892-12-25 † 1914-10-05
Wens Joannes Franciscus 15de Vestingsartillerie ° 1892-12-25 † 1914-10-05
Wilboorts Carolus 2e karabiniers (2e bataljon 1e compagnie) ° 1890-02-06 † 1916-01-24

Ravels

Naam Regiment Geboren op Overleden op
Claessen/ Claessens Pieter Jan 2de linieregiment, 9de compagnie ° 1894-03-17 † 1917-11-07
Mertens Guilliaume (Wilhelm) 7° Linie ° 1891-12-16 † 1916-06-20
Meuris Pierre (Petrus) 1° Reg. Grenadiers ° 1895-02-01 † 1918-05-28
Nuyts Joseph Aloïs (alias Joseph Albert) 7de Linie ° 1895-10-17 † 1916-05-05
Nuyts Josephus Aloysius 7de Linieregiment ° 1895-10-17 † 1916-05-15
Pijnenborg Adrien (Adriaan) 1° Regiment Carabiniers ° 1879-10-06 † 1918-07-26
Schijvers Eduard 6de Linie ° 1885-02-08 † 1919-02-19
Snijers Franciscus 24e linieregiment ° 1888-09-14 † 1918-06-03
Timmermans Petrus Joannes 8ste Vestingslinie ° 1881-04-01 † 1918-08-16
Vaes Pieter Jaak Jan Rijkswacht te voet ° 1884-12-01 † 1915-04-22
Van Hees Jean Alexis 7de Linieregiment ° 1883-05-28 † 1918-10-31
Van Loon Louis 8ste Linie ° 1885-09-06 † 1914-08-23
Vandelaer Emile Alphonse A.F.L. = Artillerie Forteresse Liège ° 1888-09-21 † 1914-08-15
Verbeek Adriaan 22de Linieregiment ° 1888-03-02 † 1914-08-18
Wijgerde Petrus Cornelius Vitalis Maria 20ste Compagnie TAG of Travailleurs bij hulptroepe ° 1886-11-21 † 1918-03-22

Retie

Naam Regiment Geboren op Overleden op
ADRIAENSEN Jozef Karel 1 Jagers te Voet ° 1885-08-26 † 1914-08-24
ADRIAENSEN Marten Victor 10 linie ° 1887-07-22 † 1915-02-19
BOLLIES Emiel Hendrik 7 linie ° 1887-11-08 † 1914-10-23
BRIJS Pieter Frans 6 linie ° 1893-07-01 † 1916-03-25
COX Marten Karel 6 linie ° 1893-02-05 † 1918-10-15
DAMEN Lodewijk 17 linie ° 1894-01-04 † 1918-03-27
DE CORTE Jozef Henri 1ste jagers te voet ° 1886-04-24 † 1914-10-05
DE VEL Gaston P.M.H T.A.S.I. ° 1892-08-03 † 1918-09-29
DECKX Jan Karel 5 linie ° 1889-02-12 † 1918-07-24
DOCKX Hendrik Louis 7 linie ° 1891-10-14 † 1914-10-05
HAEYAERT Florent Leopold Corneel 3 linie ° 1891-11-15 † 1917-09-11
Kuypers Henricus Jacobus 1ste Regiment Grenadiers ° 1889-07-10 † 1915-04-09
KUYPERS Henri Jacob 1 Grenadiers ° 1889-07-10 † 1915-04-09
MARIËN Pieter Victor Frans 2 Grenadiers ° 1891-01-19 † 1918-09-28
PANIS Lodewijk 11 linie ° 1892-08-15 † 1914-08-26
Peeters Martinus Maria 11de Linieregiment ° 1889-09-23 † 1916-02-12
PEETERS Martinus Maria 11 linie ° 1889-09-23 † 1916-02-12
SMETS Victor 14 linie ° 1894-05-22 † 1918-10-03
SPOOREN Remi Lodewijk Maria 7 linie ° 1894-01-30 † 1918-10-21
THIJS Eugeen Hubert T.A.S.I. ° 1897-11-03 † 1918-10-09
VAN HERCK Jaak August 17 linie ° 1894-05-07 † 1918-09-28
VERBIST Karel Remi Jan 7 linie ° 1891-10-11 † 1918-07-05
VERHAPPEN August 5 linie ° 1889-10-24 † 1915-07-12
VREYS Jan Ferdinand 5 linie ° 1891-04-07 † 1914-08-26
WENS Jozef Jan Frans Vestingartillerie Antwerpen ° 1892-12-25 † 1914-10-05
Wens Joannes Franciscus 15de Vestingsartillerie ° 1892-12-25 † 1914-10-05

Rijkevorsel

Naam Regiment Geboren op Overleden op
Berkvens Josephus Philemon 24ste Linieregiment /Vervoerkorps 1 D.A. ° 1888-03-06 † 1917-08-17
Cox Jean-François 1ste granadiers ° 1893-03-03 † 1914-10-24
Cuylaerts Henricus 6de Linieregiment ° 1890-04-19 † 1918-10-24
De Prins Adriaan 2de bataljon, 4de karabiniers, 7de compagnie ° 1893-08-19 † 1918-09-29
Debeer Corneel Alfons 2de bataljon, 5de linieregiment, 5de compagnie ° 1894-04-18 † 1915-12-30
Gabriëls Alfons 5de Linieregiment ° 1894-11-27 † 1915-06-12
Hermans Jakob Emiel Aloïs 12de en 6de Linieregiment ° 1894-03-16 † 1918-05-27
Moonen Cornelis Lodewijk 1ste regiment Grenadiers ° 1894-04-17 † 1918-03-10
Ooms Jakob Alfons 5de Linieregiment ° 1890-09-30 † 1915-07-24
Peenen Leon Joseph 2de Karabiniers ° 1897-06-10 † 1916-01-06
Pirron Rijkaard Rijkswacht te voet ° 1873-01-03 † 1915-04-22
Rymenants Alfons August Arthur 12de Linieregiment ° 1893-09-17 † 1914-10-30
Van Dijck Adriaan Petrus Joannes 12e linie ° 1893-11-22 † 1914-08-08
Van Roey Emiel Jozef Jan Baptist T.A.S.S. /C.A. 1ste Legerdivisie ° 1886-07-25 † 1915-01-20

Turnhout

Naam Regiment Geboren op Overleden op
Aben Franciscus Cornelius 5de Linieregiment ° 1887-07-30 † 1914-10-25
Aerts Jan Louis Corneel 10de Linieregiment 4de Bataillon, 1ste compagnie ° 1890-08-24 † 1916-01-19
Alders Jan Frans 2e jagers te voet (de etappetroepen) ° 1895-04-25 † 1918-10-24
Ambrosius Petrus 8ste Linie ° 1883-07-19 † 1914-08-23
Amelinckx Petrus Andreas 7ste linie ° 1893-01-29 † 1918-10-05
Andriesen Joannes Fransicus 1 carabinier ° 1894-02-26 † 1918-10-04
Antonissen Frans Ferdinand 11de linie ° 1897-01-25 † 1918-09-28
Antonissen Petrus Josephus 6de en 16de Linieregiment ° 1891-07-13 † 1918-11-03
Backx Adrianus Augustinus 7de en 27ste Linieregiment ° 1888-08-16 † 1918-09-28
Bauweraerts Franciscus 1ste Regiment Grenadiers ° 1895-10-04 † 1917-03-30
Bavelaar Léon 5de Genie ° 1892-02-26 † 1918-09-11
Berthels Petrus Ludovicus 16 Linieregiment 1/1 ° 1891-12-07 † 1918-02-28
Breugelmans Ludovicus Maria tweede jagers te voet ° 1889-12-18 † 1918-10-27
Bruyninckx Franciscus-Jacobus 15de linieregiment --> 1ste compagnie ° 1895-03-05 † 1918-03-25
Claesens Cornelius 6de Linieregiment ° 1890-01-07 † 1914-09-10
Coët Cajetan 4e linie, 1ste bataljon, 1ste compagnie ° 1897-12-01 † 1916-09-17
Cornelissen Josephus Judocus 5de linieregiment, 2de bataljon, 2de compagnie ° 1889-08-21 † 1914-09-14
Corstiaensen Johannes Adrianus Maria 5de regiment jagers te voet ° 1895-06-19 † 1917-11-29
Coveliers Jan Frans Maria 7de artillerie ° 1893-01-06 † 1917-05-06
Cremers Ferdinand tweede linie ° 1890-07-16 † 1916-07-11
Croenen Constantinus Martinus 3e regiment 11e compagnie ° 1896-05-16 † 1918-09-05
Croenen Franciscus Grenadiers/5de en 3de Artillerie ° 1879-05-26 † 1914-08-23
crokaert Johannes Livinus 2de jagers te voet ° 1884-04-09 † 1914-08-26
Daems Carolus Maria Antonius Josephus 5de linie-regiment, 2de bataljon ° 1890-03-23 † 1914-09-12
Daems Alfons Frans Carabinier 2de bataljon 1ste compagnie 1913 ° 1890-09-07 † 1914-10-22
De Bruyn Hendrik Jozef 7de Linieregiment ° 1893-12-24 † 1914-10-28
de Fierlant Jan Aloïs Karel Antoon 10e linie, soldaat 1*, grenadier daarna 13e linie, ° 1891-07-22 † 1918-10-14
De Volder Joannes Josephus 11de Linieregiment ° 1893-03-18 † 1914-11-02
Deckx Joannes Frans 8ste Liie ° 1894-03-25 † 1918-05-05
Devet Josephus Theodorus Maria 2de Genie ° 1892-11-24 † 1918-10-14
Dieltiens Joannes Jacobus 12de Linie ° 1893-04-13 † 1914-12-18
Dierckx Jan Antoon 5de en 15de linieregiement ° 1891-06-13 † 1918-10-14
Dierckx Ferdinand Gommaire 5de Linieregiment ° 1891-08-10 † 1914-08-25
Dierckx Josephus Arthur Gregorius 5de Lansiers en Karabiniers-Wielrijders ° 1893-09-23 † 1917-06-07
Dillen Augustinus Josephus 23ste linieregiment ° 1898-03-01 † 1919-04-23
Dilles Petrus Antonius 2de regiment Karabiniers- Wielrijders ° 1896-02-06 † 1918-05-30
Dirkx Joannes Leonardus 2e regiment, jagers te voet ° 1894-09-22 † 1918-06-23
Eelen Petrus Karel Lodewijk 8ste regiment ° 1891-01-18 † 1916-01-25
Embrechts Franciscus Ludovicus Derde regiment karabiniers ° 1889-12-15 † 1918-10-30
Evers Emilius Joannes Derde linie ° 1890-12-13 † 1918-09-28
Eykens Florentinus Carolus 7de Linieregiment ° 1893-08-10 † 1914-10-06
Geboes Frans Jan Maria 4de linieregiment 1/1 Bataljon van de 1 compagnie ° 1894-04-07 † 1917-07-05
Geerts Adriaan Petrus Joannes 10e ligne ° 1888-03-22 † 1918-06-12
Gils Franciscus Josephus Joannes 4de regiment Jagers te Voet ° 1897-09-07 † 1918-10-26
Goelen Adrianus Josephus Cornelius Maria 14de Linieregiment en 3de Compagnie ° 2017-06-29 † 1918-10-03
Gorremans Jan Baptist 12de linieregiment ° 1887-10-10 † 1918-09-30
Grauwels Petrus Victor génie 5 D.A. ° 1891-05-03 † 1915-06-29
Haesendonckx Hieronymus Adriaan 1ste grenadier ° 1893-08-02 † 1914-10-24
Hendrickx Jan Baptiste 2de linie ° 1884-07-12 † 1918-11-14
Hermans Alfons Franciscus 5de Lansiers ° 1889-03-19 † 1915-11-13
Horemans Jan Baptist Genie van de eerste legerdivisie ° 1892-07-23 † 1918-09-26
Hoymans Alphons Ludovicus jagers te voet ° 1895-04-25 † 1918-10-06
Hulselmans Petrus Franciscus Vierde Linie ° 1886-10-21 † 1914-08-26
Huybrechts Ludovicus Jan Frans Jozef 1ste legerdivisie, 3de linieregiment, 3de batal ° 1892-08-19 † 1918-03-21
Huyghebaert Jérôme Guillaume 3de en 6de Regiment Jagers te Voet ° 1890-03-02 † 1916-07-01
Jansen Joannes Franciscus 5de Linie ° 1888-11-14 † 1915-06-29
Jansen Jan Karel ( Joannes Carolus) 12de Linie, 3de compagnie ° 1893-03-05 † 1914-04-29
Jansen Petrus Aloysius 8ste Linieregiment ° 1884-08-10 † 1918-04-17
Janssens Josephus Cornelius Maria 8 linie 4 D.A. ° 1891-03-07 † 1916-03-10
Janssens Josephus Gustavus 1ste Bataljon, zesde compagnie, derde karabiniers ° 1894-02-23 † 1918-03-18
Kelders Henricus Franciscus 21e linieregiment ° 1897-11-08 † 1917-01-18
Kersemans Stephanus Lucas Maria 3de Linieregiment ° 1892-10-24 † 1920-02-15
Krynen Adrianus Franciscus 4de artillerie ° 1898-09-14 † 1918-10-31
Lambrechts Henri Edmond tweede linie ° 1883-09-17 † 1919-03-14
Lodewyckx Franciscus Josephus 5de divisie-genie 2de compagnie ° 1890-09-10 † 1914-09-22
Maes Victor 8e linie ° 1887-02-19 † 1914-10-07
Maes Nicolaas Jozef 2e linie 6e bataillon 1e compagnie ° 1882-06-25 † 1918-11-14
Maes Henricus Maria 4e régiment du génie ° 1895-06-05 † 1918-09-24
Maes Nicolaas Jozef 2de Linieregiment ° 1882-06-25 † 1918-11-14
Matheussen Ludovicus (Louis) 1ste regiment R.A.L ° 1894-03-24 † 1917-12-03
Meeuwes Jan Baptist Corneel 6de divisie van de fietsers ° 1897-01-04 † 1918-10-01
Melis Louis Henry 6e linie ° 1892-06-22 † 1914-08-26
Melis Cornelius 5de ° 2018-09-04 † 1914-08-26
Melis Jean François 4 Bn. 2de jagers te voet 4/3 (15 Cie) ° 1896-10-31 † 1916-04-27
Moers Petrus Johannes Josephus 1ste divisie, de 2de linie en het 3de bataljon ° 1896-06-14 † 1918-08-30
Moonen Jan Baptist 4e regiment jagers te voet, 2e karabiniers ° 1884-04-10 † 1917-11-10
Nooytens Gustave Aloïse Alphonse 3° Jagers te voet ° 1895-05-03 † 1919-02-15
Nuyens Carolus Antonius 17de en 19de Linieregiment ° 1897-06-10 † 1918-08-30
Paeshuys Henricus Joannes Baptist 10de Linieregiment ° 1882-02-11 † 1918-10-23
Peeters Petrus Alphonsus 14de linieregiment ° 1895-08-10 † 1915-11-02
Pelckmans Jozef Antoon Lodewijk 1ste regiment grenadiers ° 1895-10-05 † 1915-08-28
Prinsen Theodorus Franciscus Carolus 9de linieregiment, 5de compagnie ° 1890-11-29 † 1918-04-17
Proost Ludovicus (Lodewijk) 4e regiment - genie 2e compagnie ° 1898-02-17 † 1917-04-16
Proost Joannes Baptist 8ste Linieregiment ° 1893-06-09 † 1914-10-19
Reniers Franciscus Maria 6 D.A./ 1 Cie ° 1894-09-21 † 1918-10-03
Reyniers Josephus 6e linie, 3e bataljon ° 1891-03-28 † 1914-09-10
Schuermans Karel / Charles soldaat 6e linie-regiment ° 1890-08-25 † 1914-10-30
Senden Paulus Maria Franciscus 11e regiment, 5e divisie ° 1882-06-16 † 1914-10-22
Seuntjes Petrus 16e linie ° 1894-07-13 † 1917-10-17
Smits Jozef Camil 2de divisie 8ste/18de linie ° 1891-08-18 † 1918-10-29
Smolders Franciscus 7de Linieregiment ° 1890-01-08 † 1914-10-19
Somers Ludovicus Adolphus Emilius Léon Maria Somers 2e divisie, 6e linie ° 1895-08-01 † 1916-06-21
Sterckx Alphonsus 5e linieregiment, 2e divisie ° 1894-11-28 † 1915-05-10
Stymans Jozef Jan Leo Maria 7de linieregiment ° 1893-03-31 † 1914-10-05
Thijs Cornelius 7de linieregiment ° 1895-03-06 † 1915-10-24
Thys Joannes Baptista Cornelius 7e Régiment de Linge/ Linieregiment cyclisme ° 1895-03-06 † 1915-10-24
Tubbax Jozef Jan Maria 13de l. 4de com. , 19de l. 9de com. , 16de l. art. ° 1893-09-11 † 1918-10-10
Van de Plas Joannes Albertus 12de regiment 2de bataljon 2de compagnie ° 1882-02-02 † 1918-11-05
Van Dender Cornelius Aloïsius vierde divisie genie ° 1883-09-16 † 1915-03-25
Van Deun Karel 1ste Regiment 6de divisie ° 1884-05-11 † 1915-10-23
Van Eetveldt/Van Eetvelde Honoré Léon 6e divisie, 3e Bataljon,1e regiment der Grenadiers ° 1896-08-10 † 1915-10-02
Van Gestel Frans Lodewijk 1ste regiment grenadiers ° 1897-01-19 † 1918-02-22
Van Gompel Petrus Joannes Marie 7de Linieregiment ° 1890-03-13 † 1915-06-20
Van Goubergen Petrus Josephus (Jozef) 4e divisie, 1e bn, 7e linieregiment, 2e cie ° 1886-04-20 † 1918-11-01
van Heertum Joannes Josephus Maria 3e Regiment van de Jagers te Voet ° 1896-05-05 † 1915-05-13
Van Houtven Gerardus Josephus Maria 9de linieregiment ° 1893-12-30 † 1919-05-08
Van Laerhoven Jozef Joannes Maria 1e carabiniers ° 1880-09-10 † 1915-06-12
Van Loon Henri 1 Grenadiers, 1Bn (1Cie) ° 1887-09-06 † 1914-08-26
Van Opstal Alfons Jan Louis 7de regiment ° 0188-01-30 † 1918-05-12
Van Opstal Ludovicus 1ste linie/ 15de Cie ° 1895-04-12 † 1915-07-21
Van Ostade Augustinus 1ste Artillerie ° 1895-04-04 † 1918-11-03
Van Peteghem Evarist Theophiel 2de en 20ste linie ° 1886-02-07 † 1914-10-24
Van Rulo Karal August 12de liniregiment ° 1883-03-18 † 1914-08-06
Vanden Broeck Petrus Jozef Soldaat 2e klasse milicien 1911, 6e linie ° 1891-03-23 † 1914-09-10
Vanden Kerckhove Johannes Josephus 1e Karabiniers ° 1889-10-07 † 1915-03-31
Vanden Kerkhof Joannes Josephus 1ste Regiment Karabiniers ° 1887-10-07 † 1915-03-31
Vanhout Franciscus Adrianus 12de Linie ° 1893-08-12 † 1914-08-06
Verbeeck Franciscus 6e linieregiment ° 1893-02-04 † 1918-10-14
Verdonck Jozef Aloïs 1ste karabiniers van de 6de divisie, 3de bataljon ° 1894-11-24 † 1915-05-26
Verheyen Josephus Adrianus Antonius 1 ste regiment ° 1888-04-04 † 1918-11-10
Verrees Jozef Alexis Maria Antonius 1ste regiment ° 1891-10-27 † 1916-11-06
Versteylen Karel Jan Antoon Marie Jozef 4de Regiment Artillerie ° 1898-03-22 † 1916-11-04
Vervecken Josephus 1 Bn. 22 Regiment 22de linie ° 1895-01-25 † 1918-09-28
Vinken Jan Michiel 14e regiment ° 1880-08-07 † 1914-08-06
Viskens Victor Jozef Joannes 1ste Regiment Karabiniers/Wielrijders ° 1892-12-12 † 1918-04-17
Wagemans Jan Baptist Antoon eerste jager te voet ° 1885-10-20 † 1914-08-24
Wagemans Lodewijk / Ludovicus 14de Regiment ° 1894-04-17 † 1918-05-30
Wijgers Carolus Ludovicus vanaf 24-04-1915 naar de 3de jagers te voet ° 1889-03-27 † 1916-01-02
Wouters Jacobus Frans Lodewijk 1e regiment van de gidsen, 3e escadron ° 1892-08-26 † 1914-08-17
Wouters Lodewijk Jan 1ste regiment Karabiniers ° 1891-07-23 † 1914-10-26
Wouters Josephus Thomas 7de linie, 5de compagnie ° 1897-08-16 † 1918-10-21

Vosselaar

Naam Regiment Geboren op Overleden op
Aerts Carolus Maria Josephus 7de Linieregiment ° 1893-11-08 † 1916-05-31
Nuyts Joannes Baptist 13de en 19de Linieregiment ° 1895-02-07 † 1918-09-29
Proost Joannes Franciscus 13de Linieregiment ° 1895-02-05 † 1916-05-24
Van der Eycken Joannes Geniebataljon van 1ste L.D. ° 1893-03-09 † 1915-04-25
Van Hoof Franciscus A.F.A. Vestingsartillerie ° 1879-11-06 † 1914-10-05